„Popełniłem największy błąd w swoim życiu” – tak jeden z internautów żalił się w sieci po tym, jak próbował „poprawić” swojego nowego iPhone’a 7. Posłuchał „rady” jednego z blogerów, który na filmie pokazał, jak wywierca dziurę w najnowszym modelu telefonu, chcąc wyposażyć go we wtyczkę jack. Osób, które uwierzyły w taki sposób „naprawy”, telefonu jest więcej.

Film pojawił się w sieci zaledwie kilka dni po tym, jak na rynek trafił iPhone 7. W tym telefonie producent nie przewidział wtyczki jack, dzięki któremu można podpiąć słuchawki. Część fanów produktów firmy Apple ostro skrytykowała ten ruch, zarzucając koncernowi, że nie przewidział, że użytkownicy iPhone’ów nie będą chcieli nosić słuchawek bezprzewodowych.

„Rozwiązanie” kwestii braku odpowiedniej wtyczki przedstawił w sieci jeden z blogerów. Na nagraniu pokazał, jak prawidłowo wywiercić dziurę w telefonie i w ten sposób „wyposażyć” telefon w wejście słuchawkowe.

Część internautów uwierzyła, że takie rozwiązanie faktycznie się sprawdzi. Jak podaje portal Tribunist.com, teraz załamani użytkownicy piszą, że rozwiercając swój telefon „zrobili największy błąd w swoim życiu”.

„Nie wiem, co sobie myślałem, ale faktycznie rozwierciłem telefon i w połowie drogi zorientowałem się, że to totalna głupota” – napisał jeden z internautów.

Osób, które żart blogera potraktowały zbyt serio jest więcej. Część użytkowników pod postem pyta, jakiego rozmiaru wiertła użyć, żeby „wtyczkę” zrobić prawidłowo.

 

Źródło: rmf24, YouTube

Polecane:

Nowe zabawki Pentagonu - Laserowo indukowany Kanał Plazmowy, czyli piorun kierowany laserem
Antarktyda - Za kilka dni brytyjscy naukowcy dowiercą się do Jeziora Ellswortha, przewiercą ponad 3 ...
Bąble Fermiego - Zachowanie ich można wyjaśnić poprzez obecność Ciemnej Materii
Odkryto planetę, która nie powinna istnieć, Kepler-78b okrąża swoją gwiazdę w ciągu zaledwie 8.5 god...
Wrocław, Polska - W pewnym stopniu naprawiono przerwany rdzeń kręgowy, przeszczepiono glejowe komórk...
W mózgach papug odkryto struktury, które prawdopodobnie odpowiadają za zdolności naśladowania dźwięk...
Zagadka naukowa rozwikłana, po raz pierwszy sfotografowano płetwala skrytego
Duży bolid rozświetlił niebo nad kilkoma krajami Europy pozostawiając po sobie zielone światło [Vide...
Valaská, Słowacja - Helikopter zatankował na stacji benzynowej