Najpierw zadźgała nożem swoją ciężarną przyjaciółkę, wycięła z jej macicy noworodka, a potem próbowała wmówić policjantom, że to jej dziecko. Do tej brutalnej zbrodni doszło w Nowym Jorku. Morderczyni – 22-letnia Ashleigh Wade – trafiła na obserwację do szpitala. Usłyszała już zarzut morderstwa.

Zabójczyni - Ashleigh Wade

Zabójczyni:  Ashleigh Wade

Ashleigh Wade znała się z Angelikque Sutton od dzieciństwa. Chodziły razem do szkoły podstawowej. 22-letnia Sutton była w dziewiątym miesiącu ciąży. Wade spotkała się z nią w domu, zaatakowała ciężarną nożem, a potem wykonała cesarskie cięcie. Później Wade zadzwoniła do swojego chłopaka, że zrobiła coś strasznego.

Gdy mężczyzna dotarł na miejsce, zobaczył swoją przyjaciółkę trzymającą w ramionach nowo narodzone dziecko. Obok leżała konająca Sutton. Mężczyzna wezwał policję. Wade próbowała wmówić funkcjonariuszom, że noworodek to jej córeczka, a ona sama została zaatakowana przez Sutton.

Zaatakowana 22-latka i jej córeczka trafiły do szpitala. Z powodu odniesionych ran kobieta zmarła. Dziewczynka – Genesis – przeżyła. Przebywa na obserwacji w szpitalu.

Wcześniej Ashleigh Wade opowiadała swoim znajomym, że jest w ciąży. Jej chłopak umieścił nawet na Facebooku zdjęcia z badania USG oraz fotografie dziecięcych ubrań. Kobieta miała rzekomo wyznaczony termin porodu na 15 listopada – jednak później jej chłopak napisał, że „dziecko nie jest jeszcze gotowe przyjść na świat”. Na razie nie wiadomo, czy kobieta rzeczywiście była w ciąży.

 

Źródło: news.com.au, rmf24

Polecane:

Tajwan - Przez silny tajfun Soulik 500 tysięcy osób pozbawionych zostało energii elektrycznej, jedna...
Meksyk - W rejonie Veracruz nad Zatoką Meksykańską znaleziono na plaży 250 martwych płaszczek
Nowo odkryta asteroida YL2 2013 wielkości boiska za trzy dni minie Ziemię w odległości 1.4 mln kilom...
Indonezja - Dziesiątki miejscowości w Dżakarcie zostały zalane i podtopione po wyjątkowo obfitych op...
Mars, Ziemia i Słońce ustawione są w linii, zjawisko takie zdarza się raz na dwa lata
Chiny - Załamanie pogody, atak zimy i gwałtowny spadek temperatury o 22 st.C.
Dziś jest Światowy Dzień Wody
Papua-Nowa Gwinea - Silne trzęsienie ziemi, magnituda 7.5, popękały ściany, zerwane zostały linie en...
Zama, Japonia - Zabijał ludzi na przedmieściach Tokio, a poćwiartowane ciała chował do lodówek, wcze...