W marcu minęło 5 lat, jak przez cały czas dostarczamy dla Was istotne, sprawdzone i przefiltrowane informacje z całego świata.

Jak sami zauważyliście, nie ma tu dziwnych teorii spiskowych, a wiadomości, które pojawiają się, mają zwrócić uwagę czytelników na zagrożenia, jakie występują i mogą wystąpić. Przedstawiamy tu również niektóre wyniki badań związane ze Słońcem i Ziemią, które prowadzimy w Fundacji Losy Ziemi.

Utrzymanie serwisu nie wiążę się tylko z opłatą za serwer czy domenę, jak to niektórzy myślą. Ktoś musi szukać informacji, kompletować zdjęcia, filmy, czasami tłumaczyć materiały, a ktoś inny musi się zajmować stroną techniczną całości. Nikt za darmo nie będzie tego robił.

Tak jak już wcześniej pisałem, na roczne utrzymanie serwisu potrzebujemy nie mniej jak 50 tys. zł. Zbiórkę zakończymy w momencie, gdy nazbieramy tą kwotę, ale nie później niż do połowy marca 2017 r (równe 10 miesięcy). Miesięcznie musimy nazbierać nie mniej jak 10 procent całej kwoty. Mam nadzieję, że w miarę szybko nazbieramy całą kwotę. Ubiegłoroczna zbiórka trwała w sumie prawie 9 miesięcy.

Nie wychodźcie z założenia, „niech ktoś inny zapłaci, mnie nie stać”. Ci, których nie stać, nie mają komputera i internetu, a przekazanie równowartości kilku paczek papierosów w ciągu roku nie jest czymś rujnującym budżet. Za to macie w LosyZiemi ciekawe i ważne informacje.

Jeśli zbiórka będzie kiepsko „posuwać się do przodu”, wprowadzimy konieczność logowania się do serwisu, żeby przeczytać wiadomość. W ostateczności dostęp będą miały tylko osoby, którym zależy na dalszym funkcjonowaniu serwisu.

 

Zgodnie z prawem podatkowym, każda osoba może w sposób całkowicie legalny przekazać darowiznę.

 

Z góry dziękuję
wibi

W tytule przelewu proszę nie pisać nic więcej, tylko: Darowizna


 Sposób I – Zwykły przelew

mBank: 41 1140 2004 0000 3202 4656 9453

Tytuł przelewu: Darowizna
Odbiorca: Losy Ziemi

 


 Sposób II – Przelew zagraniczny

PL 41 1140 2004 0000 3202 4656 9453
SWIFT: BREXPLPWMBK

Tytuł przelewu: Darowizna
Odbiorca: Losy Ziemi


  Sposób III a  – PayPal w złotych


  Sposób III b – PayPal w EURO


  Sposób III c – PayPal w Funtach (GBP)

  Sposób III d – PayPal w USD

  Sposób III e – PayPal w dolarach kanadyjskich (CAD)

Chwilowo nieczynna płatność.

   Sposób IV – BitCoin

BTC

Adres zasileń BTC: 18unJPzc88bjrSHba8ZGhBaiWqbBdUK4s4

BTC

 

Do końca sierpnia musimy nazbierać minimum 25% potrzebnej kwoty, w przeciwnym razie publikacje zostaną zawieszone do czasu zebrania kwoty. Zebraliśmy 24% [05.09.2016]

 

Portal LosyZiemi nie może istnieć bez wsparcia finansowego. Zbieramy pieniądze na roczne funkcjonowanie. Mamy już 24% potrzebnej sumy. Do końca sierpnia musimy zebrać minimum 25%. Jeśli podoba Ci się nasz serwis, prosimy – wspomóż nas
LosyZiemi web portal cannot exist without your financial support. We raise money for annual functioning. We have already 24% of needed sum. To the end of August we have to collect minimum 25 %. If you like our service, please donate us.

 

Publikacje zostały wstrzymane do czasu zebrania minimum 25% potrzebnej kwoty. Zebraliśmy 24.9% [16:00 – 09.09.2016]

Polecane: