21.01.2017 – Zebraliśmy 44 procent.

W marcu 2016 roku minęło 5 lat, jak przez cały czas dostarczamy dla Was istotne, sprawdzone i przefiltrowane informacje z całego świata.

Jak sami zauważyliście, nie ma tu dziwnych teorii spiskowych, a wiadomości, które pojawiają się, mają zwrócić uwagę czytelników na zagrożenia, jakie występują i mogą wystąpić. Przedstawiamy tu również niektóre wyniki badań związane ze Słońcem i Ziemią, które prowadzimy w Fundacji Losy Ziemi.

Utrzymanie serwisu nie wiążę się tylko z opłatą za serwer czy domenę, jak to niektórzy myślą. Ktoś musi szukać informacji, kompletować zdjęcia, filmy, czasami tłumaczyć materiały, a ktoś inny musi się zajmować stroną techniczną całości. Nikt za darmo nie będzie tego robił.

Tak jak już wcześniej pisałem, na roczne utrzymanie serwisu potrzebujemy nie mniej jak 50 tys. zł. Zbiórkę zakończymy w momencie, gdy nazbieramy tą kwotę, ale nie później niż do połowy marca 2017 r (równe 10 miesięcy). Miesięcznie musimy nazbierać nie mniej jak 10 procent całej kwoty. Mam nadzieję, że w miarę szybko nazbieramy całą kwotę. Ubiegłoroczna zbiórka trwała w sumie prawie 9 miesięcy.

Nie wychodźcie z założenia, „niech ktoś inny zapłaci, mnie nie stać”. Ci, których nie stać, nie mają komputera i internetu, a przekazanie równowartości kilku paczek papierosów w ciągu roku nie jest czymś rujnującym budżet. Za to macie w LosyZiemi ciekawe i ważne informacje.

Jeśli zbiórka będzie kiepsko „posuwać się do przodu”, wprowadzimy konieczność logowania się do serwisu, żeby przeczytać wiadomości. W ostateczności dostęp będą miały tylko osoby, którym zależy na dalszym funkcjonowaniu serwisu.

 

Osoby, które wspomogły zbiórkę darowizn kwotą co najmniej 50 zł, a nie mają jeszcze konta w serwisie LosyZiemi, proszone są o przysłanie maila na wibiLosyZiemi.pl z informacją dotyczącą przelewu lub przekazu (data, kwota). W ten sposób zapewnię tym osobom nieprzerwany dostęp do serwisu LosyZiemi, gdyby serwis został zablokowany dla osób niezarejestrowanych. W temacie maila proszę wpisać „VIP LZ-3”, a w mailu proszę napisać login i mail, na jaki ma zostać zarejestrowane konto w LosyZiemi.pl, hasło po wygenerowaniu zostanie odesłane mailowo.

W przypadku chęci przekazania większych darowizn, proszę kontaktować się z Fundacją Losy Ziemi pod numerem telefonu:
+48 536 – 826 240

Zgodnie z prawem podatkowym, każda osoba może w sposób całkowicie legalny przekazać darowiznę.

 

 

Z góry dziękuję
wibi

W tytule przelewu proszę nie pisać nic więcej, tylko: Darowizna


 Sposób I – Zwykły przelew

mBank: 41 1140 2004 0000 3202 4656 9453

Tytuł przelewu: Darowizna
Odbiorca: Losy Ziemi

 


 Sposób II – Przelew zagraniczny

PL 41 1140 2004 0000 3202 4656 9453
SWIFT: BREXPLPWMBK

Tytuł przelewu: Darowizna
Odbiorca: Losy Ziemi


  Sposób III a  – PayPal w złotych


  Sposób III b – PayPal w EURO


  Sposób III c – PayPal w Funtach (GBP)

  Sposób III d – PayPal w USD

  Sposób III e – PayPal w dolarach kanadyjskich (CAD)

 

Do końca sierpnia musimy nazbierać minimum 25% potrzebnej kwoty, w przeciwnym razie publikacje zostaną zawieszone do czasu zebrania kwoty. Zebraliśmy 24% [05.09.2016]

 

Portal LosyZiemi nie może istnieć bez wsparcia finansowego. Zbieramy pieniądze na roczne funkcjonowanie. Mamy już 24% potrzebnej sumy. Do końca sierpnia musimy zebrać minimum 25%. Jeśli podoba Ci się nasz serwis, prosimy – wspomóż nas
LosyZiemi web portal cannot exist without your financial support. We raise money for annual functioning. We have already 24% of needed sum. To the end of August we have to collect minimum 25 %. If you like our service, please donate us.

 

Publikacje zostały wstrzymane do czasu zebrania minimum 25% potrzebnej kwoty. Zebraliśmy 24.9% [16:00 – 09.09.2016]

Polecane:

Rosja i Białoruś chcą wybudować dwie elektrownie atomowe, rosyjska ma być w pobliżu granicy z Polską
Śląsk, Polska - Stężenie pyłu w powietrzu przekracza 15 razy dobowe normy
Polska - Opracowano ciecz, która ochroni przed urazami
Słońce - Wystąpił kolejny silny rozbłysk klasy X1.4, mogą wystąpić kolejne
Polska - Szczyt klimatyczny COP19, najbiedniejsze kraje wydadzą 1.4 mld dolarów na dostosowanie się ...
Polska - Silna nawałnica i trąba powietrzna w Małopolsce i na Podkarpaciu, co najmniej 20 uszkodzony...
Polska - Silny wstrząs sejsmiczny w okolicach Polkowic i "Żelaznego Mostu", magnituda 4.3,...
Polkowice, Polska - Silny wstrząs sejsmiczny wystąpił 2.5 kilometra od zbiornika odpadów poflotacyjn...
Polska waluta jest trudna do podrobienia, według statystyk NBP na milion banknotów w obiegu, tylko 8...