Kierująca samochodem na parkingu piętrowym uderzyła w barierki ochronne, przebiła je i spadła z wysokości siódmego piętra na ulicę. Kobieta w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Zdarzenie, do którego doszło w mieście Austin w Teksasie, zostało zarejestrowane przez kamery monitoringu.

Do wypadku doszło nad ranem 13 lipca w Austin w amerykańskim stanie Teksas, jednak dopiero w sobotę policja opublikowała nagranie.

Widać na nim, jak na ulicy przy wjeździe na piętrowy parking manewruje kierowca SUVa. W pewnym momencie na tył jego pojazdu spada inny samochód, który rozbija się o jezdnię i przewraca na dach.

Po chwili do rozbitego auta podbiega kilka osób, które wyciągają kobietę i wzywają pomoc. W ciężkim stanie trafiła ona do szpitala, nie ujawniono jednak jakie obrażenia odniosła. Kierowcy SUVa nic się nie stało.

 

Uderzyła w budynek naprzeciwko

Z informacji policji wynika, że kobieta prowadziła samochód na siódmym piętrze parkingu, gdy z dużą siłą uderzyła w barierki, przebiła je, uderzyła tyłem auta w budynek naprzeciwko i spadła na ulicę. Jak ustalono w trakcie prowadzonego śledztwa, do wypadku doszło gdy pomyliła ona pedał hamulca z pedałem gazu.

Według lokalnych mediów, we wrześniu 2016 roku na tym samym parkingu doszło do podobnego wypadku – wówczas samochód spadł z dziewiątego piętra. Właściciele parkingu mają być w trakcie opracowywania nowych barier ochronnych.

0 0 votes
Article Rating