W środę 20 stycznia w ukraińskiej Odessie zatrzymano mężczyznę, który chodził po ulicy z odciętą głową w rękach i był owinięty ludzkimi wnętrznościami. W mieszkaniu znaleziono ciała dwóch mężczyzn, w tym ojca zatrzymanego.

Nagi i zakrwawiony mężczyzna, owinięty jelitami i trzymający głowę w dłoniach, wyszedł z bloku, usiadł na ławce i zapalił papierosa – relacjonuje jeden z mieszkańców w rozmowie z „Dumskają”. Policja przyjechała na miejsce i zatrzymała mężczyznę.

W jego mieszkaniu znaleziono ciała dwóch mężczyzn. Jeden z nich miał rozcięty brzuch, a drugi odciętą głowę. Według policji jeden z mężczyzn to ojciec zatrzymanego. Tożsamość drugiego jest obecnie sprawdzana.

Mężczyzna został zatrzymany w związku z podejrzeniem o podwójne zabójstwo. Wszczęto postępowanie karne.

Szczyty średniej siły oddziaływań magnetycznych wystąpią 11-13 stycznia, od 14 oddziaływania będą narastać osiągając szczyty 17 i 21 stycznia

Źródło: PAP, https://verietyinfo.com/ukraineeng/murder-on-tairov-a-man-walked-down-the-street-with-intestines-and-severed-head-photo-video/, https://apostrophe.ua/ua/news/society/accidents/2021-01-20/poyavilos-foto-ubiytsyi-kotoryiy-razgulival-po-odesse-s-otrezannoy-golovoy/220773
0 0 votes
Article Rating