Niemiecka policja odkryła ciała pięciorga dzieci w mieszkaniu w mieście Solingen na zachodzie kraju. Matka dzieci wczesnym popołudniem rzuciła się pod pociąg w Duesseldorfie. Jak poinformowała policja, kobieta przeżyła, odniosła jednak poważne obrażenia.

Ciała pięciorga dzieci policja znalazła w mieszkaniu w dzielnicy Hasseldelle w Solingen w zachodnich Niemczech.

Ciała odkryto w mieszkaniu w bloku, przed którym po południu można było zobaczyć liczne wozy policyjne i karetki.

Gazeta „Bild” przekazała, że babcia dzieci zadzwoniła na policję z informacją, że jej córka, która miała 27 lat, zabiła pięcioro swoich dzieci i była poza domem z kolejnym dzieckiem. Policja następnie odkryła w mieszkaniu martwe dzieci w wieku 1, 2, 3, 6 i 8 lat.

– Po południu dostaliśmy zgłoszenie o znalezieniu ciał pięciorga dzieci w jednym z mieszkań. W tej chwili podejrzewamy, że stoi za tym ich 27-letnia matka – przekazał rzecznik policji w Wuppertal Stefan Weiand.

Kobieta rzuciła się pod pociąg

Wczesnym popołudniem matka dzieci rzuciła się pod pociąg w Duesseldorfie, niedaleko Solingen. Jak poinformowała policja, kobieta przeżyła z poważnymi obrażeniami. – Kobieta rzuciła się pod pociąg w Duesseldorfie. Została ciężko ranna i obecnie znajduje się w szpitalu – oświadczył rzecznik policji.

Szóste dziecko kobiety, 11-letni syn, został znaleziony bezpieczny w domu babci.

 

 

ŹródłoReuters, BBC
0 0 votes
Article Rating