W Słońce wleciała kometa i wywołała wyrzut plazmy

W Słońce wleciała kometa i wywołała wyrzut plazmy na zachodzie tarczy Słońca. Do zdarzenia doszło w środę 31 marca około 6-tej UTC.   Źródło: LosyZiemi.pl Polecane:Nadal zwiększa się aktywność SłońcaAktywność Słońca może wzrosnąć na niedalekim wschodzie, 11, 14 i 16 września wystąpią szczyty stref …Średniej siły oddziaływania magnetyczne wystąpią między 3-7 marca, 8 marca wystąpią … Czytaj dalej W Słońce wleciała kometa i wywołała wyrzut plazmy