Do tragicznego zdarzenia doszło w pobliżu hotelu na greckiej wyspie Korfu – informuje lokalna policja. Agencja AFP podaje, powołując się na świadków, że napastnik, który zastrzelił dwie osoby, popełnił samobójstwo.

– Zostaliśmy zaalarmowani o strzałach w niedzielę 6 czerwca o godz. 11.30 (godz. 10.30 w Polsce) w pobliżu hotelu w miejscowości wypoczynkowej Dassia – powiedział przedstawiciel policji w Atenach.

Słońce – Odchodząca aktywna plama 2827 i nowa na wschodzie

– Według pierwszych informacji, które posiadamy, dwie osoby zostały śmiertelnie ranne. Musi to jeszcze potwierdzić lekarz medycyny sądowej – dodał.

Cytowany przez AFP świadek powiedział, że widział mężczyznę, który strzelał do dwóch osób, zanim sam się zabił. – Dwie ofiary zginęły, a strzelec sam się zabił – oświadczył w rozmowie telefonicznej świadek, zastrzegając sobie anonimowość.

Tymczasem państwowa grecka agencja prasowa ANA podała, że 60-letni Grek zabił dwóch sąsiadów, mężczyznę i kobietę, w prywatnej sprzeczce. Jedną z ofiar był Grek, który mieszkał we Francji – podało źródło policyjne. Nie ucierpieli goście hotelu na popularnej wśród turystów wyspie.

 

Źródło: Media

 

 

0 0 votes
Article Rating