Zbiórka darowizn przynosi kiepskie rezultaty, końcem października będzie koniec I etapu. Jeśli do świąt w grudniu nic się nie zmieni, to nie będzie sensu kontynuować tego. Nie mając reklam nie utrzymamy się w inny sposób, a reklam nie będzie.

Osoby, które od połowy maja do 10 października wpłaciły darowiznę chociaż 50 zł, proszone są o przysłanie maila na wibiLosyZiemi.pl z informacją dotyczącą przelewu lub przekazu (data, kwota i w jaki sposób). W ten sposób zapewnię tym osobom nieprzerwany dostęp do LosyZiemi, ponieważ od listopada serwis może być całkowicie zablokowany lub cyklicznie blokowany dla osób niezarejestrowanych.

W temacie maila proszę wpisać „VIP LZ”, a w mailu proszę napisać login i mail, na jaki ma zostać zarejestrowane konto w LosyZiemi.pl, hasło po wygenerowaniu zostanie odesłane mailowo.

Osoby, które zdecydują się jeszcze przekazać darowiznę, w temacie maila niech wpiszą „VIP LZ 2” – dane do przekazania darowizny.

Konta osób zarejestrowanych aktualnie w LosyZiemi zostaną prawdopodobnie całkowicie usunięte. Nie ma innej opcji, żeby to zrealizować. 

Piszcie do mnie, jeśli macie jakieś pomysły lub rozwiązanie dla tego problemu, żebyśmy mogli przetrwać i dalej funkcjonować. Bez pieniędzy nie da się tego zrobić.

Więcej informacji.

 

 

LZ
0 0 votes
Article Rating