Przypominam o zbiórce, która w tym miesiącu bardzo wolno posuwa się do przodu. Do połowy miesiąca mieliśmy zbierać całość kwoty, jest 18 lipca, a mamy przekroczoną dopiero 1/3 kwoty. Jeśli przez 3 miesiące testowania tej metody utrzymania serwisu nie uzbieramy wystarczającej kwoty, serwis zostanie zamknięty i już nikt mnie nie przekona, żeby kontynuować – lipiec jest już drugim miesiącem. Z Waszych deklaracji w ankiecie wynikało, że pomysł na zbiórkę uda się, a pieniędzy będzie nawet z zapasem.

Dopiero 33 osoby przekazały darowiznę, a mam Wam powiedzieć, ile set tysięcy osób miesięcznie czyta LosyZiemi?

Nie doprowadźcie też do sytuacji, żeby konieczne było blokowanie dostępu do informacji, gdyż chciałbym tego uniknąć. Jeśli jednak zbiórka nie ruszy się, na początek zatrzymam aktualizację na kilka dni, żeby osoby, które dotychczas „tylko czytały”, zastanowiły się, czy przez głupotę warto stracić dostęp do tego serwisu. Niestety cała reszta osób również przez nich nie będzie miała świeżych informacji.

Jeśli nie uda się w ten sposób, to niestety serwis zostanie udostępniony TYLKO dla osób, które wspomagają co miesiąc LosyZiemi darowizną. Cała reszta osób będzie miała zablokowany dostęp.

Dobrze się zastanówcie, czy warto tak to rozegrać.

 

>>Więcej informacji<<

 

 

 

 


 

0 0 votes
Article Rating