Dramatyczne doniesienia z Bolesławca na Dolnym Śląsku. Nie żyje 32-latka i jej 3,5-letnie dziecko. Sprawcą – według wstępnych ustaleń – jest partner kobiety. Mężczyzna podczas interwencji policji zaatakował funkcjonariusza. Mundurowi użyli broni.

Do dramatycznych wydarzeń doszło w piątek, nad ranem, około godz. 4 w Bolesławcu (woj. dolnośląskie), przy ulicy Kilińskiego. Na klatce schodowej bloku sąsiedzi znaleźli 32-letnią Wiolettę Sz. z ranami kłutymi. Wezwali służby.

Przed blokiem ratownicy i policjanci znaleźli leżącego chłopca z wieloma ranami ciętymi. Dziecko zmarło w karetce. Prokuratura potwierdziła naszemu dziennikowi, że mężczyzna najpierw zadał dziecku liczne rany, a później zrzucił je przez okno z trzeciego piętra budynku.

Atak mężczyzny na policjantów

Kiedy ratownicy reanimowali 32-latkę, w pewnym momencie z mieszkania wybiegł mężczyzna. Nożem zaatakował jednego z policjantów. Funkcjonariusze zaczęli strzelać. Napastnik został ranny w brzuch. Trafił do szpitala. Jak ustaliliśmy, przeszedł zabieg chirurgiczny.

W rozmowie z mediami Anna Kublik-Rościszewska, rzecznik bolesławieckiej policji, potwierdziła, że nie żyją dwie osoby: kobieta i dziecko, a sprawca w trakcie zatrzymania stawiał opór i zaatakował jednego z policjantów.

Podejrzewany mężczyzna podczas próby zatrzymania zaatakował jednego z funkcjonariuszy. Policjanci byli zmuszeni użyć broni służbowej. Zatrzymany mężczyzna trafił do szpitala – powiedziała Anna Kublik-Rościszewska.

Na miejscu pracują policjanci i prokuratorzy. Nikt nie ma wstępu do klatki schodowej, w której doszło do tragedii.

Na razie policja i prokuratura nie udzielają informacji o jego stanie, ani o tym, czy w najbliższym czasie zostanie przesłuchany.

Zbliża się kolejne multi-oddziaływanie magnetyczne od 21 lutego do końca miesiąca

 

 

Źródło: rmf24, http://istotne.pl/boleslawiec/wiadomosc/WHd/brutalne-podwojne-zabojstwo-w-boleslawcu-mezczyzna-zabil-dziecko-i-kobiete
0 0 votes
Article Rating