26-letni Brazylijczyk przyznał się do zabicia 42 kobiet w regionie Rio de Janeiro. Jeśli te szokujące zeznania potwierdzą się, mężczyzna będzie seryjnym mordercą, z największą liczbą ofiar na koncie w historii Brazylii – informuje CNN.

Brazylia - 26-letni mężczyzna przyznał się do zabicia 42 kobiet w regionie Rio de Janeiro w ciągu 10 lat

Policja aresztowała Brazylijczyka w środę. Powodem było podejrzenie zamordowania kobiety na przedmieściach Nova Iguacu. Po zatrzymaniu mężczyzna sam przyznał się do popełnionych zbrodni. W wywiadzie dla brazylijskiej telewizji Sailson Jose das Gracas powiedział, że pierwszego morderstwa dokonał w wieku 17 lat.

Zaczynałem od drobnych kradzieży– twierdzi Brazylijczyk.Potem, gdy stawałem się coraz starszy próbowałem innych rzeczy, aż zacząłem myśleć o zabijaniu– dodaje.

Domniemany morderca ma 26 lat. Jak sam wyjaśniał w telewizyjnym wywiadzie, każde jego zabójstwo było przemyślane, a zabijanie stało się jego potrzebą – informuje CNN.

Policjanci przyznają, że muszą dokładnie zbadać okoliczności każdego z morderstw, by stwierdzić, czy mężczyzna rzeczywiście mówi prawdę.

Źródło: rmf24, http://www.nbcnews.com/news/world/brazilian-tells-police-he-serial-killer-who-murdered-42-people-n266896

Brazylia, Rio de Janeiro, seryjny morderca, Brazil, Rio de Janeiro, a serial killer.
0 0 votes
Article Rating