Tragiczny finał poszukiwań 13-letniej Patrycji z Bytomia. Nastolatka nie żyje, policjanci znaleźli jej ciało w Piekarach Śląskich. Według nieoficjalnych ustaleń, dziewczyna została zamordowana.

13-latka widziana była ostatni raz wczoraj późnym popołudniem (12 stycznia) właśnie w Piekarach Śląskich, kiedy – takie informacje przekazała wcześniej policja – po kłótni ze znajomym pobiegła w kierunku ul. Bytomskiej.

Jej zaginięcie zgłosili rodzice. Od wczoraj dziewczyny szukali rodzina, znajomi i kilkudziesięciu policjantów z Piekar, Bytomia, Knurowa i komendy wojewódzkiej w Katowicach.

Po kilkunastu godzinach od zgłoszenia zaginięcia funkcjonariusze odnaleźli w Piekarach Śląskich przykryte kartonem ciało nastolatki.

Według nieoficjalnych ustaleń, dziewczyna miała liczne rany kłute szyi i klatki piersiowej.

Patrycja – jeszcze wczoraj była poszukiwana

Według nieoficjalnych informacji, miejsce w którym znajdowało się ciało wskazał 15-letni znajomy nastolatki, który wczoraj był z nią w tej okolicy.

Początkowo chłopak powiedział policjantom, że doszło tam do awantury z nieznanym mężczyzną, w czasie której on sam miał uciec, zostawiając Patrycję.

Później jednak przyznał się, że zabił dziewczynę, ponieważ była z nim w ciąży. 15-latek został zatrzymany. Chłopak 15 lat skończył dzień po zabójstwie, więc w momencie zabójstwa miał jeszcze 14 lat.

Policjanci nie ujawniają na razie żadnych ustaleń ws. okoliczności śmierci dziewczyny.

Szczyty średniej siły oddziaływań magnetycznych wystąpią 11-13 stycznia, od 14 oddziaływania będą narastać osiągając szczyty 17 i 21 stycznia

 

Źródło: RMF24/PAP
0 0 votes
Article Rating