Sytuacja, która przytrafiła się temu człowiekowi, mogłaby wprawić w osłupienie każdego. Pochodzący z Czech mężczyzna przechodził przez las, kiedy nagle spostrzegł wśród drzew wielką lodową bryłę. Sytuacja jest o tyle dziwna, że miała miejsce w środku lata.

O fenomenie zrobiło się głośno już w całej Europie, a filmy dokumentujące zjawisko stały się niezwykle popularne w serwisie YouTube. Na materiale, który robi furorę w sieci, widać znajdującą się pośrodku lasu zbitą masę lodu. Obiekt ma ok. 2 metrów średnicy i kształtem oraz wyrytymi na powierzchni charakterystycznymi wzorami, przypomina igloo.

W całej sprawie najbardziej zaskakujący jest jednak fakt, że dookoła bryły nie widać ani śladów śniegu, ani lodu. Filmy oraz zdjęcia zostały wykonane w piękny, słoneczny dzień.

Wszystkie dowody prezentujące tajemnicze zjawisko, które odnotowano w okolicy miejscowości Milovice, zostały już dostarczone do specjalnych ośrodków. Eksperci nie potrafią na razie stwierdzić, z czym tak naprawdę mamy do czynienia.

Źródło: niewiarygodne.pl
0 0 vote
Article Rating