Potężna eksplozja w 6. dzielnicy Paryża. Przyczyna wybuchu jest niejasna, ale świadkowie sugerują, że był to wybuch gazu. Część budynku jest zniszczona.

Francja - Potężna eksplozja w Paryżu zniszczyła część budynku -3

Osoby mieszkające w pobliżu zostały ewakuowane. Źródła policyjne mówią nieoficjalnie, że w wybuchu nikt nie zginął. „Le Parisien” podaje, że lekko rannych zostało pięć osób, w tym dwóch strażaków.

Francja - Potężna eksplozja w Paryżu zniszczyła część budynku -5

– Najprawdopodobniej był to wybuch gazu, tak przynajmniej mówią źródła w policji. Był to wybuch w szóstej dzielnicy Paryża w budynku mieszkalnym – relacjonowała korespondentka Anna Kowalska.

Wybuch rozerwał górną część budynku i dach. Nad dzielnicą widać było gęsty, czarny dym. Natychmiast na miejscu pojawiła się straż pożarna, która rozpoczęła gaszenie. Na nogi zostały też postawione służby bezpieczeństwa. W dzielnicy jest dużo jednostek policji.

Francja - Potężna eksplozja w Paryżu zniszczyła część budynku -2 Francja - Potężna eksplozja w Paryżu zniszczyła część budynku -1 Francja - Potężna eksplozja w Paryżu zniszczyła część budynku -4 Francja - Potężna eksplozja w Paryżu zniszczyła część budynku -3

Źródło: Le Parisien, Reuters, tvn24
0 0 vote
Article Rating