Wstrząsająca zbrodnia w Kamieniu Krajeńskim w Kujawsko-Pomorskiem. Wnuk brutalnie zamordował tam własnych dziadków. Na miejscu tej tragedii pracują policjanci oraz prokurator.

Policja mówi bardzo niewiele o szczegółach tragedii. Potwierdziła jedynie, że w czwartek 12 sierpnia do komisariatu w Kamieniu Krajeńskim zgłosił się 23-letni mężczyzna i poinformował, że zabił swoich dziadków.

Średniej siły szczyty oddziaływań magnetycznych wystąpią między 8-10 sierpnia oraz 15 sierpnia, silny szczyt wystąpi 9 i 11 sierpnia

Policjanci pojechali we wskazane miejsce i znaleźli zwłoki 74-letniej kobiety i 88-letniego mężczyzny. Jak informują funkcjonariusze, 23-latek został zatrzymany. Był trzeźwy. To, co na miejscu zobaczyli policjanci, było szokujące.

Nieżyjący seniorzy mieli na całym ciele liczne rany kłute, zadane najpewniej nożem lub sztyletem. Takie właśnie przedmioty zabezpieczone zostały na miejscu zbrodni. Teraz trzeba ustalić, czy to było narzędzie zbrodni.

W domu funkcjonariusze znaleźli także zabitego psa, najpewniej także zginął od ciosów nożem.

Kamil K. miał powiedzieć policji, że zbrodni dokonał około 7-mej rano, potem wykąpał się, ubrał i poszedł na komisariat.

Sprawę bada prokuratura w Tucholi.

 

 

Źródło: rmf24
3 2 votes
Article Rating