We wtorek i w środę, 16 i 17 kwietnia wystąpią kolejne w miarę silne oddziaływanie magnetyczne.

Może w tym czasie wystąpić wzrost aktywności sejsmicznej i wulkanicznej, szczególnie duże zawirowania magnetyczne wystąpią 17 kwietnia. Mogą wystąpić silne trzęsienia ziemi.

 

Oddziaływania

Oddziaływania magnetyczne powodują zmiany w “drganiach magnetycznych” pola planety. Pole magnetyczne planety otacza wszystko, a jego siła nie jest taka mała, szczególnie na tej szerokości geograficznej. Podczas silnych oddziaływań wzrastają szumy uszne i pojawiają się modulacje szumów, występują bóle głowy i bóle stawów oraz problemy ze snem.

Przede wszystkim uważajcie w samych szczytach tych oddziaływań. Wtedy mocno uwidaczniają się w polu magnetycznym Ziemi częstotliwości z zakresu 3500-4000 Hz, z naszych badań wynika, że mocno wpływają na poddenerwowanie, agresję oraz brak cierpliwości. Kierowcy na drodze mogą zachowywać się wtedy mniej racjonalnie – na co wskazują statystyki wypadków, które obserwuje.

Często wychodzą wtedy “na ulicę” osoby z upośledzeniem umysłowym, które “w głowie” ułożyły sobie “plan zemsty” za jakąś “krzywdę”. Dlatego w tym czasie „osoby niezrównoważone” wychodzą z nożami i z pistoletami zrealizować swój plan. Lepiej unikać wtedy miejsc, gdzie jest dużo osób.

Wiele osób w czasie występowania drgań magnetycznych ziemskiego pola doświadcza problemów kardiologicznych. Od zawałów serca po udary mózgu. Więc kontrolujcie wtedy serce, szczególnie osoby starsze.

Osoby z depresją mogą w tym czasie odczuć duże pogłębienie depresji. Drgania magnetyczne z pewnych zakresów częstotliwości skutecznie “zamulają” umysł, szczególnie płat czołowy (logiczne myślenie). Więcej jest w tym czasie samobójstw i ostatnio dość często występujących “samobójstw rozszerzonych”, gdzie ginie część lub cała rodzina.

 

Poniżej składowe ziemskiego pola geomagnetycznego z ostatnich 120 godzin (5 dni), zakres od 2.5-4 kHz.

Wykresy podzielone są po 500 Hz.

 

Forum

Na Forum od niedawna jest temat publiczny związany z odczuwaniem drgań ziemskiego pola magnetycznego przez ludzi. W temacie tym co jakiś czas będzie pisała na razie jedna osoba, która ma kontakt z ludźmi i dobrze obserwuje, co się dzieje z ich zdrowiem: Forum

Jeśli są wśród czytelników osoby pracujące w dużych szpitalach, komendach policji, czy strażach pożarnych, i widzą te osoby korelacje z oddziaływaniami magnetycznymi, które opisuję, to proszę o kontakt.
Spróbujemy wspólnie naświetlić problem. Niestety odczuwalność burz jonosferycznych i geomagnetycznych przez ludzi nadal zwiększa się, mimo, że od około 2 miesięcy cykl słoneczny podąża w kierunku szczytu. Jeśli nic się tu nie zmieni w ciągu najbliższych 2-3 lat, to będzie coraz gorzej z odczuwalnością, niezależnie od szczytu słonecznego.

 

Przypominam o zbiórce na kwiecień: Pomagam.pl/LZ_04_2019

Do 20 kwietnia musimy nazbierać co najmniej 80 procent, w tej chwili jest 57 procent.

 

Magnetorecepcja u ludzi – Burze geomagnetyczne i jonosferyczne mocno zaburzają fale alfa w mózgu człowieka

 

Źródło: LosyZiemi.org, LosyZiemi.pl
0 0 votes
Article Rating