Od 22 do 27 kwietnia wystąpią oddziaływania magnetyczne, które w pierwszej fazie będą mocno odczuwalne przez ludzi, a w końcowej fazie 25-26 kwietnia mogą dodatkowo mocniej wpłynąć na sejsmikę planety i wulkany.

Miedzy 22, a 24 kwietnia odczuwalność drgań magnetycznych w ziemskim polu może być na średnim poziomie, aktywność sejsmiczna i wulkaniczna może w tym czasie trochę wzrosnąć.

25 i 26 kwietnia wystąpi dość silny szczyt oddziaływań, więc sejsmika planety miedzy 25-27 kwietnia może silnie wzrosnąć. Mogą pojawić się w tym czasie silne trzęsienia ziemi i erupcje wulkanów.

 

Oddziaływania

Oddziaływania magnetyczne powodują zmiany w “drganiach magnetycznych” pola planety. Pole magnetyczne planety otacza wszystko, a jego siła nie jest taka mała, szczególnie na tej szerokości geograficznej. Podczas silnych oddziaływań wzrastają szumy uszne i pojawiają się modulacje szumów, występują bóle głowy i bóle stawów oraz problemy ze snem.

Przede wszystkim uważajcie w samych szczytach tych oddziaływań. Wtedy mocno uwidaczniają się w polu magnetycznym Ziemi częstotliwości z zakresu 3500-4000 Hz, z naszych badań wynika, że mocno wpływają na poddenerwowanie, agresję oraz brak cierpliwości. Kierowcy na drodze mogą zachowywać się wtedy mniej racjonalnie – na co wskazują statystyki wypadków, które obserwuje.

Często wychodzą wtedy “na ulicę” osoby z upośledzeniem umysłowym, które “w głowie” ułożyły sobie “plan zemsty” za jakąś “krzywdę”. Dlatego w tym czasie „osoby niezrównoważone” wychodzą z nożami i z pistoletami zrealizować swój plan. Lepiej unikać wtedy miejsc, gdzie jest dużo osób.

Wiele osób w czasie występowania drgań magnetycznych ziemskiego pola doświadcza problemów kardiologicznych. Od zawałów serca po udary mózgu. Więc kontrolujcie wtedy serce, szczególnie osoby starsze.

Osoby z depresją mogą w tym czasie odczuć duże pogłębienie depresji. Drgania magnetyczne z pewnych zakresów częstotliwości skutecznie “zamulają” umysł, szczególnie płat czołowy (logiczne myślenie). Więcej jest w tym czasie samobójstw i ostatnio dość często występujących “samobójstw rozszerzonych”, gdzie ginie część lub cała rodzina.

 

 

 

Forum

Na Forum od niedawna jest temat publiczny związany z odczuwaniem drgań ziemskiego pola magnetycznego przez ludzi. W temacie tym co jakiś czas będzie pisała na razie jedna osoba, która ma kontakt z ludźmi i dobrze obserwuje, co się dzieje z ich zdrowiem: Forum

Jeśli są wśród czytelników osoby pracujące w dużych szpitalach, komendach policji, czy strażach pożarnych, i widzą te osoby korelacje z oddziaływaniami magnetycznymi, które opisuję, to proszę o kontakt.
Spróbujemy wspólnie naświetlić problem. Niestety odczuwalność burz jonosferycznych i geomagnetycznych przez ludzi nadal zwiększa się, mimo, że od około 2 miesięcy cykl słoneczny podąża w kierunku szczytu. Jeśli nic się tu nie zmieni w ciągu najbliższych 2-3 lat, to będzie coraz gorzej z odczuwalnością, niezależnie od szczytu słonecznego.

 

Magnetorecepcja u ludzi – Burze geomagnetyczne i jonosferyczne mocno zaburzają fale alfa w mózgu człowieka

 

Źródło: LosyZiemi.org, LosyZiemi.pl
0 0 votes
Article Rating