Wkrótce wystąpi kilka szczytów oddziaływań magnetycznych planet. W miarę silne szczyty oddziaływań wystąpią 5 i 7-9 czerwca. Osoby wrażliwe na zmiany magnetyczne oddziaływania mogły odczuć krótkotrwale już we wtorek i w środę (2 i 3 czerwca) w formie bólu głowy i wzrostu siły szumów usznych oraz modulacji szumów, czyli specyficznych drgań magnetycznych w ziemskim polu.

Może w tym czasie wystąpić wzrost aktywności sejsmicznej i wulkanicznej.

Uważajcie szczególnie 5, 7 i 8 czerwca.

W czasie oddziaływań magnetycznych na ulice mogą wychodzić osoby niezrównoważone psychicznie, czyli mogą się uaktywnić nożownicy i „miłośnicy” strzelania.
Chociaż w czasie trwania pandemii jest znacznie mniej takich incydentów.

W okresie tym wzrosną szumy uszne i modulacje szumów.

Mechanizm

Drgania magnetyczne ziemskiego pola, o specyficznych częstotliwościach zaburzają pracę gruczołów hormonalnych.
Z naszych badań wynika, że największy wpływ mają częstotliwości z zakresu 3-4 kHz. W okolicach szczytów oddziaływań w polu magnetycznym Ziemi mogą wystąpić pewne częstotliwości z tego zakresu.
Więc wystarczy osoba niezrównoważona, zła na „cały świat”, której nagle zaburzy się produkcja kortyzolu (hormon stresu) oraz adrenaliny – w wyniku czego mamy konflikty, zabójstwa i niezorganizowane ataki terrorystyczne. Do wybuchu pandemii mieliśmy ich bardzo wiele.

Osoby w głębokiej depresji w tym czasie mogą popełnić samobójstwo.

Człowiek szybciej się wtedy denerwuje, mniej uważa, nie może się skupić i szybciej się rozprasza.
Dlatego katastrofy i wypadki występują grupowo.

Stan emocjonalny człowieka jest ściśle związany z układem hormonalnym, a jeśli jest on nagle zaburzony poprzez drgania ziemskiego pola, to w zachowaniu człowieka następują duże zmiany.

Na Forum jest temat dotyczący oddziaływania drgań magnetycznych ziemskiego pola na ludzi.

Osoby, które chciałyby dołączyć do dyskusji, proszę o kontakt – założę wtedy konto na Forum.

Magnetometr i energia drgań magnetycznych – ostatnie 9 dni

 

Poniżej częstotliwości składowe ziemskiego pola magnetycznego – FFT (Szybka transformacja Fouriera) dla zakresów 2-3 i 3-4 kHz – ostatnie 72 godziny.
Od około 19-tej UTC w polu magnetycznym Ziemi zaczęły pojawiać się w większe energie drgań częstotliwości od 2-4 kHz. Zaczęło się silniejsze oddziaływanie.

 

Źródło: LosyZiemi.pl

 

 

5 1 vote
Article Rating