W sobotę powódź nawiedziła Las Vegas. Zalana została część autostrady w stanie Nevada. Nie obyło się bez interwencji służb.

Las Vegas, USA - Intensywne opady deszczu w Nevadzie i Kalifornii -4

Kilka samochodów utknęło w wodzie i potrzebna była interwencja straży pożarnej oraz służb drogowych. Policja informowała kierowców o zalaniu drogi i zalecała objazd. Niektórzy jednak zdawali się nie widzieć zagrożenia i próbowali przemierzać zalany odcinek.

Las Vegas, USA - Intensywne opady deszczu w Nevadzie i KaliforniiJednak zdarzały się także wypadki. W sobotę po południu strażacy uratowali m.in. 50-letniego mężczyznę, którego samochód utknął w kanale wodnym.

Trudną sytuację pogodową w Las Vegas spowodował ośrodek niżowy, który przyniósł nad obszar stanów Nevada i Kalifornia intensywne opady deszczu.

 
Las Vegas, USA - Intensywne opady deszczu w Nevadzie i Kalifornii -7 Las Vegas, USA - Intensywne opady deszczu w Nevadzie i Kalifornii -6 Las Vegas, USA - Intensywne opady deszczu w Nevadzie i Kalifornii -5 Las Vegas, USA - Intensywne opady deszczu w Nevadzie i Kalifornii -3 Las Vegas, USA - Intensywne opady deszczu w Nevadzie i Kalifornii -2
0 0 vote
Article Rating