Troje dzieci, wszystkie w wieku poniżej 5 lat, zostało zabitych w mieszkaniu w dzielnicy Reseda – poinformowała policja w Los Angeles. Zwłoki znalazła babcia w sobotę 10 kwietnia o 9:30 rano czasu lokalnego. Matkę dzieci zatrzymano ponad 300 kilometrów od miejsca tragedii. Na tym etapie śledztwa jest „podejrzana o popełnienie zbrodni”, ale funkcjonariusze nie wykluczają udziału innych osób.

Jak przekazał porucznik policji Los Angeles Raul Jovel, babcia wracała do domu z pracy, kiedy weszła do mieszkania w dzielnicy Reseda i odkryła, że dzieci nie żyją. Nie zastała matki swoich wnucząt.

Departament Policji Los Angeles poinformował na Twitterze, że dzieci miały mniej niż 5 lat.

Policja podała, że wstępny raport sugeruje, że dzieci zostały zadźgane ostrym narzędziem, ale żadna oficjalna przyczyna śmierci nie została ujawniona.

Matka zatrzymana, „podejrzana o popełnienie zbrodni”

Służby rozpoczęły poszukiwania matki dzieci, 30-letniej Liliany Carrillo.

Departament otrzymał doniesienia, że jechała swoim samochodem na północ międzystanową drogą i w rejonie Bakersfield wdała się w bójkę z innym kierowcą, po czym porzuciła samochód i ukradła inny pojazd. Wkrótce po tym została zatrzymana przez policję w hrabstwie Tulare, około 200 mil (320 kilometrów) na północ od Los Angeles.

– W tym momencie Carrillo jest podejrzana o popełnienie zbrodni, ale to nie wyklucza udziału innych osób – powiedział prowadzący na tym etapie śledztwo porucznik Raul Jovel. Dodał również, że śledczy pracują nad ustaleniem motywu zbrodni.

 

Szczyty średniej siły oddziaływań magnetycznych wystąpią 6-7, 9 i 11 kwietnia

 

Źródło: PAP, https://losangeles.cbslocal.com/2021/04/10/3-children-stabbed-to-death-in-reseda-apartment-mother-liliana-carrillo-captured-central-california/
0 0 votes
Article Rating