Dramatyczne sceny w centrum Lubartowa w województwie lubelskim. Nożownik napadł na idącą ulicą parę. Kobieta zginęła od kilku ciosów ostrym narzędziem, a towarzyszący jej mężczyzna został ranny. Napastnik został zatrzymany.

Do ataku doszło w poniedziałek wieczorem 12 lipca w centrum Lubartowa, przy ulicy Krzywe Koło. Napastnik zaatakował idącą parę, zadał 38-letniej kobiecie kilka ciosów nożem w szyję i klatkę piersiową, ranny został też towarzyszący jej mężczyzna.

Średniej siły szczyty oddziaływań magnetycznych wystąpią 8, 12 i 15 lipca, silniejszy szczyt wystąpi 13 lipca

Napastnik to były mąż zamordowanej kobiety. Według naszych informacji wykrzykiwał obelżywe słowa, podbiegł do pary, wyciągnął nóż i dźgnął kobietę. Potem doszło do szarpaniny między mężczyznami. Partnerowi kobiety udało się wytrącić nóż napastnikowi, który uciekł. Został zatrzymany przez funkcjonariuszy kilka przecznic dalej.

38-latka niestety zmarła w wyniku doznanych obrażeń. Jej ranny partner trafił do szpitala.

Napastnik w przeszłości był karany za znęcanie się nad żoną. Jak dowiedział się reporter RMF FM Krzysztof Kot, w sierpniu zeszłego roku był zatrzymany za groźby karalne pod adresem byłej żony i jej obecnego partnera oraz za zniszczenie mienia – próbował podpalić drzwi wejściowe do domu.

Lublin112 podaje, że kobieta osierociła czwórkę dzieci. Nożownikowi grozi dożywocie.

 

 

Źródło: rmf24
0 0 votes
Article Rating