Miedzy 18, a 22 marca wystąpią silne, ale krótkotrwałe oddziaływania magnetyczne, szczyt największego wystąpi w środę 20 marca przed południem.

Może w tym czasie wzrosnąć aktywność sejsmiczna i wulkaniczna.

 

Plama słoneczna i dziura koronalna

20 marca na Słońcu, na wprost Ziemi znajdzie się mała plama słoneczna, która aktualnie jest dość aktywna, ale zachowuje się stabilnie.
Obok plamy znajduje się spora „wstęga” lewitującej plazmy, która z czasem może oderwać się.

Dodatkowo od 23 do 26 marca na wprost Ziemi znajdzie się spora dziura koronalna, po niej długo będzie się utrzymywać strefa emisyjna.

 

Oddziaływania

Oddziaływania magnetyczne powodują zmiany w “drganiach magnetycznych” pola planety. Pole magnetyczne planety otacza wszystko, a jego siła nie jest taka mała, szczególnie na tej szerokości geograficznej. Podczas silnych oddziaływań wzrastają szumy uszne i pojawiają się modulacje szumów, występują bóle głowy i bóle stawów oraz problemy ze snem.

Przede wszystkim uważajcie w samych szczytach tych oddziaływań. Wtedy mocno uwidaczniają się w polu magnetycznym Ziemi częstotliwości z zakresu 3500-4000 Hz, z naszych badań wynika, że mocno wpływają na poddenerwowanie, agresję oraz brak cierpliwości. Kierowcy na drodze mogą zachowywać się wtedy mniej racjonalnie – na co wskazują statystyki wypadków, które obserwuje.

Często wychodzą wtedy “na ulicę” osoby z upośledzeniem umysłowym, które “w głowie” ułożyły sobie “plan zemsty” za jakąś “krzywdę”. Dlatego w tym czasie „osoby niezrównoważone” wychodzą z nożami i z pistoletami zrealizować swój plan. Lepiej unikać wtedy miejsc, gdzie jest dużo osób.

Wiele osób w czasie występowania drgań magnetycznych ziemskiego pola doświadcza problemów kardiologicznych. Od zawałów serca po udary mózgu. Więc kontrolujcie wtedy serce, szczególnie osoby starsze.

Osoby z depresją mogą w tym czasie odczuć duże pogłębienie depresji. Drgania magnetyczne z pewnych zakresów częstotliwości skutecznie “zamulają” umysł, szczególnie płat czołowy (logiczne myślenie). Więcej jest w tym czasie samobójstw i ostatnio dość często występujących “samobójstw rozszerzonych”, gdzie ginie część lub cała rodzina.

 

Pomiary częstotliwości składowych ziemskiego pola (Głogów) oraz rezonans Schumanna, pomiary Tomsk, UTC+7

Ostatnie 56 godzin.

Zakres 3.5-4.0 kHz

Zakres 3.0-3.5 kHz

 

Poprzednie oddziaływania 13-15 marca, o których pisałem 12 marca:

Miedzy 13, a 15 marca wystąpią średnie oddziaływania magnetyczne, szczyt największego wystąpi w południe 14 marca.

Poniżej znajduje się mój pomiar składowych ziemskiego pola magnetycznego w okresie oddziaływania magnetycznego.
Pisałem Wam niejednokrotnie o zakresie częstotliwości od 3.5 do 4 kHz. Ten zakres jeśli pojawia się w składowych pola, najczęściej dochodzi do „wysypu” ludzi z zaburzeniami psychicznymi, którzy chcą zabijać innych. Zwróćcie uwagę na godzinę, kiedy doszło do masakry w Nowej Zelandii i tego, co jest na wykresie.

Wnioski sami wyciągnijcie.

 

Poprzednie oddziaływania dość mocno wpłynęły na ludzi i planetę, to co poniżej, działo się w ciągu zaledwie kilkudziesięciu godzin oddziaływań magnetycznych:

1.

Polska – Nożownik w Białymstoku zaatakował matkę z córką na parkingu przed komisariatem policji

2.

Suzano, Brazylia – Dwie osoby strzelały do uczniów w szkole na przedmieściach Sao Paolo, zabili co najmniej 8 osób, a 15 zostało rannych

3.

Teksas, USA – Potężna wichura wywracała małe samoloty na lotnisku w Grand Prairie, uszkodzonych zostało 67 maszyn, zniszczonych 13 budynków, 120 tysięcy odbiorców bez prądu

4.

Wrocław, Polska – Desperat wszedł na słup wysokiego napięcia, bez prądu było około 15 000 osób, wyłączonych 180 stacji średniego napięcia, przed 11-tą skoczył ze słupa i zmarł

5.

Roetgen, Niemcy – Trąba powietrzna zniszczyła kilkadziesiąt domów, 10 nie nadaje się do mieszkania, rannych zostało co najmniej 5 osób

7.

Nimbin, Australia – Mężczyzna został zaatakowany przed własnym domem przez łucznika, smartfon uratował jemu życie

8.

Polska – Nożownik w Zakopanem zaatakował dwie siostry, zabił jedną kobietę, drugą ciężko ranił

9.

Christchurch, Nowa Zelandia – Uzbrojony mężczyzna zaczął strzelać w meczecie Masjid Al Noor, jest wiele ofiar, co najmniej 50 osób rannych

Christchurch, Nowa Zelandia – W atakach na dwa meczety zginęło 50 osób, rannych jest 48 osób [Video 18+]

10.

Boliwia – 60 km od miasta Cochabamba wystąpiło głębokie trzęsienie ziemi o sile 6.3 w skali Richtera

 

Zbiórka na utrzymanie LosyZiemi.pl poprzez serwis Pomagam.pl *** Marzec ***

 

Zabraniam kopiowania oraz przetwarzania zamieszczonych przeze mnie informacji bez mojej wiedzy i zgody.
Podstawa prawna: Dz. U. 94 nr 24 poz. 83, sprost.: Dz. U. 94 nr 43 poz. 170

 

Źródło: LosyZiemi.org, LosyZiemi.pl
0 0 votes
Article Rating