We wtorek, 9 kwietnia rozpocznie się kolejne oddziaływanie magnetyczne, które trwać będzie do 13 kwietnia.

6 i 12 kwietnia wystąpią silne, ale krótkotrwałe zawirowania magnetyczne, które mogą spowodować wzrost aktywności sejsmicznej i wulkanicznej. Mogą w tym czasie wystąpić silne trzęsienia ziemi.

 

Oddziaływania

Oddziaływania magnetyczne powodują zmiany w “drganiach magnetycznych” pola planety. Pole magnetyczne planety otacza wszystko, a jego siła nie jest taka mała, szczególnie na tej szerokości geograficznej. Podczas silnych oddziaływań wzrastają szumy uszne i pojawiają się modulacje szumów, występują bóle głowy i bóle stawów oraz problemy ze snem.

Przede wszystkim uważajcie w samych szczytach tych oddziaływań. Wtedy mocno uwidaczniają się w polu magnetycznym Ziemi częstotliwości z zakresu 3500-4000 Hz, z naszych badań wynika, że mocno wpływają na poddenerwowanie, agresję oraz brak cierpliwości. Kierowcy na drodze mogą zachowywać się wtedy mniej racjonalnie – na co wskazują statystyki wypadków, które obserwuje.

Często wychodzą wtedy “na ulicę” osoby z upośledzeniem umysłowym, które “w głowie” ułożyły sobie “plan zemsty” za jakąś “krzywdę”. Dlatego w tym czasie „osoby niezrównoważone” wychodzą z nożami i z pistoletami zrealizować swój plan. Lepiej unikać wtedy miejsc, gdzie jest dużo osób.

Wiele osób w czasie występowania drgań magnetycznych ziemskiego pola doświadcza problemów kardiologicznych. Od zawałów serca po udary mózgu. Więc kontrolujcie wtedy serce, szczególnie osoby starsze.

Osoby z depresją mogą w tym czasie odczuć duże pogłębienie depresji. Drgania magnetyczne z pewnych zakresów częstotliwości skutecznie “zamulają” umysł, szczególnie płat czołowy (logiczne myślenie). Więcej jest w tym czasie samobójstw i ostatnio dość często występujących “samobójstw rozszerzonych”, gdzie ginie część lub cała rodzina.

 

Poniżej składowe ziemskiego pola geomagnetycznego z ostatnich 3 dni, zakres od 1-4 kHz.

Wykresy podzielone są po 1 kHz.

 

Magnetorecepcja u ludzi – Burze geomagnetyczne i jonosferyczne mocno zaburzają fale alfa w mózgu człowieka

 

 

Źródło: LosyZiemi.org, LosyZiemi.pl
0 0 votes
Article Rating