Moi drodzy czytelnicy.

Przez ponad 6 lat dostarczałem Wam ważne i ciekawe informacje, teraz jednak postanowiłem taką formę publikacji zakończyć. Niestety brakuje mi czasu na szukanie wiadomości, kompletowanie materiałów i samą publikację. Bardzo dużo czasu pochłaniają mi badania naukowe, które prowadzę, a są dla mnie bardzo ważne. Liczyłem na to, że z darowizn uda się utrzymać serwis, zapłacić komuś za pisanie 24/7 i za opiekę nad serwerem, WordPressem, Forum i obsługą portali społecznościowych. Niestety bez reklam jest to jednak niemożliwe, a reklamy psują wszystko. Bardzo dziękuję wszystkim czytelnikom, którzy pomogli w utrzymaniu serwisu od marca 2016 do marca 2017 r. Wielu czytelników jest ze mną od 2011 roku :-)

 

Serwer

Serwis i Forum udało się przenieść na darmowy serwer hostingowy Projektu Platinum, z dużą pomocą naszej czytelniczki, Pani administrator Zuzanny ;-), za co jej bardzo dziękuję, gdyż „rzeźbiliśmy” przez ostatnie dni do „białego rana”, żeby to wszystko działało poprawnie. To jedne z pierwszych serwerów hostingowych w Polsce, funkcjonują od 1997 roku, są za darmo i bez żadnych reklam. Utrzymują się z darowizn. Na dodatek są bardzo szybkie, a zarządza nimi kobieta. Dlatego są jeszcze bardziej niezwykłe ;-)

 

Publikacje

Jeśli wydarzy się coś bardzo ważnego lub istotnego w Polsce lub na świecie, to napiszę Wam o tym. Jeśli będę miał ważne lub ciekawe informacje odnośnie Słońca, burz geomagnetycznych, jonosferycznych, trzęsień ziemi i wulkanów, i będę miał na to czas; to również o tym napiszę. Dlatego zaglądajcie czasami. Po ponad 6 latach ciągłego pisania muszę odpocząć od tego, ale zapewne jeszcze będę pisał, gdyż to jest przyzwyczajenie.

 

Osoby chętne do pisania – na razie za darmo

Jeśli znajdą się już teraz jakieś inteligentne osoby, które za darmo chciałyby pisać w LosyZiemi.pl o czymś ważnym lub ciekawym, to zapraszam. Oczywiście żadnych oszołomów nie dopuszczę do pisania ;-)
Jeśli będą wpływały jakieś dotacje lub darowizny (link FINANSE w menu na głównej), to oczywiście osoby piszące coś zarobią za poświęcony czas. Za utrzymanie serwera też wypada coś „podarować”. Więc całkiem tego tematu nie uniknie się.

 

Sponsor i publikacje – reklama nad logo

Można wrócić do publikacji, jakie były dotychczas, ale na takie rozwiązanie są potrzebne pieniądze, ale już bez robienia zbiórek. Więc musiałby znaleźć się na to sponsor, chociażby za roczną reklamę nad logo LosyZiemi.pl. Wtedy przeprowadzilibyśmy rekrutacje wśród czytelników i najlepsze osoby pisałyby za pieniądze. Zebrałbym taki zespół mądrych i bystrych ludzi z zapałem do pisania i zdolnościami językowymi, że mielibyście jeden z najlepszych tego typu serwisów w kraju. Tylko hojny sponsor jest potrzebny ;-)

 

Forum – Warto przeczytać

Zapraszam również inteligentne osoby do zarejestrowania się na Forum.LosyZiemi.pl, tam prowadzimy dyskusje na różne ważne tematy. Od obserwacji Słońca, po trzęsienia ziemi i erupcje wulkanów. Burze geomagnetyczne i jonosferyczne, wpływ drgań magnetycznych na ludzi i zwierzęta. Ból głowy, bóle stawów, szumy uszne, rozdrażnienie lub ospałość, to wszystko wpływ drgań magnetycznych o różnych częstotliwościach. Drgania te generuje nasza jonosfera na skutek gromadzenia elektronów i protonów, które to pochodzą miedzy innymi z dziur koronalnych i plam słonecznych oraz z oddziaływania pól geomagnetycznych planet ze Słońcem i Ziemią. Dlatego układ planet ma wpływ na aktywność Słońca oraz na trzęsienia ziemi i erupcje wulkanów na naszej planecie. Ma wpływ na pogodę i klimat, ma wpływ też na istoty żywe.

Takie tematy mamy na Forum i chętnie przyjmiemy nowe, ciekawe osoby.

Po rejestracji dostęp jest tylko do dwóch tematów, w których warto wykazać się wiedzą, inteligencją lub bystrością umysłu, a w zamian dostanie się uprawnienia do kolejnych 700 ciekawych tematów. Nie wpuszczamy wszelkiego typu świrów i oszołomów, tego typu ludzie zostali „odfiltrowani” z Forum. Osoby z tytułem naukowym dostęp mogą otrzymać po skontaktowaniu się ze mną na Forum poprzez PW (prywatna wiadomość).

 

To by było na tyle. Jeśli macie jakieś pytania lub propozycje, to zapraszam do kontaktu (link KONTAKT w menu na głównej).

Na Skype   można mnie spotkać jako: LosyZiemi.pl

 

Pozdrawiam
wibi

 

 


 

0 0 votes
Article Rating