16-latek z Nashville w stanie Tennessee nie chciał iść we wtorkowy poranek do szkoły. Był tak poirytowany nawoływaniami domowników, że strzelił do babci, do swojej młodszej siostry i kilkuletniego bratanka.

Nashville, USA - 16-latek strzelił do babci, siostry i bratanka, ponieważ kazali jemu wstać z łóżka i iść do szkoły -1

Nastolatek, przedłużający poranną drzemkę, wielokrotnie budzony był przez mamę i babci, które nalegały, by wstawał z łóżka. Tak go to zirytowało, że posunął się do przemocy.

Nashville, USA - 16-latek strzelił do babci, siostry i bratanka, ponieważ kazali jemu wstać z łóżka i iść do szkoły -2

Strzelił i uciekł

Owszem, wstał z łóżka, ale nie po to by pójść do szkoły. Z szafy, gdzie przechowywano w domu broń, wyjął pistolet. Najpierw groził nim domownikom, potem zaś strzelił do 67-letniej babci, 12-letniej siostry i 6-letniego bratanka. Oszczędził swoją mamę i 2-letnią siostrę.

Po strzelaninie wybiegł z domu, porzucając broń. Został schwytany w okolicy przez policjantów wezwanych do zdarzenia. Ofiary przewieziono do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – poinformowała lokalna policja.

Rodzina jest w szoku. Jak mówią bliscy chłopca, nastolatek „czasami się denerwował”, ale rodzinne waśnie do tej pory ograniczały się do wymiany zdań.

Policja postawiła chłopakowi zarzuty wielokrotnej próby zabójstwa.

 

Źródło: NBC News, tvn24.pl
0 0 votes
Article Rating