Płonąca ciężarówka i słup ciemnego dymu na jednej z głównych ulic Berlina, Frankfurter Allee. Nie wiadomo, co spowodowało wybuch, według świadków pojazd stanął w płomieniach po kolizji ze skuterem.

Niemcy - Po kolizji ze skuterem wybuchła ciężarówka na jednej z głównych ulic Berlina -1

Do zdarzenia doszło około południa na Frankfurter Allee w Berlinie. Jak informuje niemiecki „Bild”, miało dojść do zderzenia ciężarówki ze skuterem, w wyniku którego jednoślad znalazł się pod ciężarówką. Wówczas doszło do wycieku paliwa, a skuter stanął w płomieniach, które ogarnęły także drugi pojazd.

Według świadków cytowanych przez niemiecką gazetę doszło do 2-3 dużych eksplozji. Na zdjęciach z miejsca zdarzenia widać, że ciężarówka całkowicie spłonęła.

Kierowca jednośladu z ciężkimi poparzeniami trafił do szpitala, jego obrażenia mają jednak nie być zagrażające życiu. Lżej ranny miał zostać także kierowca ciężarówki. Trwa ustalanie przyczyn eksplozji.

Niemcy - Po kolizji ze skuterem wybuchła ciężarówka na jednej z głównych ulic Berlina -7 Niemcy - Po kolizji ze skuterem wybuchła ciężarówka na jednej z głównych ulic Berlina -5 Niemcy - Po kolizji ze skuterem wybuchła ciężarówka na jednej z głównych ulic Berlina -4 Niemcy - Po kolizji ze skuterem wybuchła ciężarówka na jednej z głównych ulic Berlina -3 Niemcy - Po kolizji ze skuterem wybuchła ciężarówka na jednej z głównych ulic Berlina -2Niemcy - Po kolizji ze skuterem wybuchła ciężarówka na jednej z głównych ulic Berlina -6

Źródło: Bild, Daily Star, tvnmeteo
0 0 votes
Article Rating