​Ciało 36-letniej kobiety zostało znalezione w jednym z domów w Oxfordzie, w stanie Indiana. Kobieta zmarła przez uduszenie, wokół jej szyi owinięty był niemal 2,5 metrowy wąż należący do zmarłej.

Pyton siatkowy jest gatunkiem występującym w południowo-wschodniej Azji. Gatunek ten osiąga ogromne rozmiary, przez co szczyci się mianem najdłuższego węża na świecie.

Policja w Hrabstwie Benton w Indianie otrzymała zgłoszenie o śmierci 36-letniej Laury Hurst. Kobieta, kiedy została znaleziona, nie dawała żadnych oznak życia.

Lekarze podjęli próbę reanimacji kobiety, jednak nie udało się przywrócić czynności życiowych. Jako przyczynę śmierci wpisano uduszenie przez węża.

Jak podaje policja: na terenie posiadłości znaleziono około 140 węży, z czego co najmniej 20 należało do uduszonej kobiety. Zdaniem policji, Hurst odwiedzała posiadłość średnio dwa razy w tygodniu.

Według prawnika kobiety – węże były jednym ze spornych elementów majątku, o który walczyła podczas sprawy rozwodowej kobiety. Zdaniem prawnika: Laura Hurst była „naprawdę miłą osobą”, której pasją były węże.


 

Źródło: CNN, ndtv.com

 

0 0 votes
Article Rating