Pokój zanurzony 10 metrów pod wodą, w której pływają rekiny – taką ofertę dla fanów filmu „Szczęki” przygotował jeden z popularnych serwisów. Nietypowy pokój dostępny będzie w Paryżu. Skorzystać będą mogli z niego wybrani użytkownicy popularnego serwisu pośredniczącego w wynajmie pokoi.

Nocleg pod wodą w towarzystwie rekinów

Nocleg pod wodą w towarzystwie rekinów

To z pewnością oferta tylko dla odważnych, bo z całą pewnością nocleg w szklanym pokoju zanurzonym 10 metrów pod wodą, w której pływa 35 rekinów należy do ekstremalnych doświadczeń.

 

Niezwykła nagroda

Sypialnię wyposażono w łózko, pościel i miękkie poduszki. To właśnie te elementy mają sprawić, że ochotnicy mimo wszystko spędzą miłą noc w towarzystwie niebezpiecznych zwierząt.

Nocleg pod wodą w towarzystwie rekinów

Nocleg pod wodą w towarzystwie rekinów

Jeśli ktoś chce skorzystać z niezwykłej oferty musi się śpieszyć. Będzie ona dostępna w Aquarium de Paris, tylko dla szczęśliwców, którzy wezmą udział w specjalnym konkursie, a następnie go wygrają. Nagrodą jest nocleg w pokoju pod wodą, ale do wyboru są tylko trzy terminy: od 11 do 13 kwietnia.

 

Badania

Później z podwodnego pokoju będą korzystać tylko naukowcy badający nocne zachowania rekinów. Badacze będą również sprawdzać, jak ich obecność wpłynie na tryb życia groźnych zwierząt.

 

Źródło: Business Inside, tvn24.bis
0 0 vote
Article Rating