W czwartek późnym wieczorem 8 października doszło do brutalnego morderstwa przed blokiem przy ulicy Młodzieżowej w Płońsku. Grupa młodych osób zadźgała swojego kolegę, 19-latek dostał 11 ciosów nożem. Najprawdopodobniej powodem były porachunki narkotykowe.

19-latek został brutalnie zamordowany przed blokiem przy ulicy Młodzieżowej w Płońsku — informuje portal „Super Expressu”. Do zabójstwa doszło w czwartek wieczorem po godzinie 23. Grupa młodych osób zaatakowała 19-latka. Dostał on 11 ciosów nożem, nie udało się go uratować.

Brutalnie morderstwo w Płońsku. Nie żyje 19-latek

19-letni mężczyzna dostał 11 ciosów nożem od grupy młodzieży. Sprawcy po wszystkim uciekli — informuje tabloid. Na miejsce wezwano policję oraz pogotowie ratunkowe. „Policjanci po godz. 23 otrzymali informację, że w pobliżu bloków leży ranny mężczyzna. Na miejsce akcji udał się patrol policji oraz pogotowie ratunkowe” – cytuje słowa Kingi Drężek-Zmysłowskiej z płońskiej komendy „SE”.

Służby na miejscu zastały rannego, nieprzytomnego mężczyznę. Natychmiast podjęło akcję reanimacyjną, jednak nie udało się uratować 19-latka. Śledczym udało się zatrzymać podejrzanych, trafili oni do policyjnej celi.

Z nieoficjalnych informacji „Super Expressu” wynika, że cała grupa, która zaatakowała 19-latka, była pod wpływem alkoholu oraz narkotyków. Powodem zabójstwa 19-latka najprawdopodobniej były porachunki narkotykowe. Sprawą zajmuje się prokuratura w Płońsku. Do przesłuchania podejrzanych ma dojść najprawdopodobniej w poniedziałek.

Średniej siły oddziaływania magnetyczne wystąpią między 8-15 października, ze szczytami 10 i 14 października

 

 

Źródło: RadioZET.pl/”Super Express”

 

 

 

 

0 0 votes
Article Rating