Tragiczny finał ataku nożownika w Warszawie. Jak dowiedział się nasz reporter, przy ulicy Sobieskiego zamaskowany mężczyzna zaatakował przechodnia. Mimo reanimacji – nie udało się go uratować.

Napastnik uciekł tuż po ataku. Na miejscu zbrodni zostawił tylko swoją torbę i nóż.

Chwilę po ataku funkcjonariuszom udało się zatrzymać poszukiwanego mężczyznę.

Rzucił nóż, torbę i uciekł. I złapali go naprzeciwko hotelu. Ja jestem w szoku, bo mieszkam tutaj od wielu lat. Moja ciocia codziennie chodzi tutaj z chrześniakiem 3-letnim i po prostu zbrodnia w biały dzień o 19 – powiedziała nam jedna z okolicznych mieszkanek.

 

Atak w kościele

W Warszawie doszło dzisiaj także do innego, niepowiązanego ataku. W kościele na Muranowie napastnik zaatakował jednego z mężczyzn. Obaj trafili do szpitala, zaatakowany niestety zmarł.

Na plebanii kościoła na stołecznym Muranowie napastnik zaatakował mężczyznę. Kiedy na pomoc poszkodowanemu ruszył ksiądz, też został zaatakowany. Po reanimacji pokrzywdzony został przewieziony do szpitala. Trafił tam także agresor, który stracił przytomność po obezwładnieniu przez policję.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem w jednym z wolskich kościołów w Warszawie. Rzecznik Komendy Stołecznej Policji kom. Sylwester Marczak poinformował PAP, że do plebanii wszedł agresor i zaatakował mężczyznę. Poszkodowanemu pomocy próbował udzielić ksiądz i również został zaatakowany.

Policjanci zjawili się na miejscu po trzech minutach od wezwania i obezwładnili napastnika. Kiedy był już obezwładniony, stracił przytomność i rozpoczęła się reanimacja. Agresor został zabrany do szpitala i tam znajduje się pod naszym nadzorem – przekazał rzecznik warszawskiej policji.

Reanimacji wymagał również pokrzywdzony, który również trafił do szpitala. Niestety, mężczyzna zmarł.

Na miejscu zdarzenia pracują stołeczni policjanci. O napaści zawiadomiono prokuraturę.

 

Częstotliwości składowe ziemskiego pola magnetycznego.

Czas UTC (czas w Polsce minus 2 godziny)

Czas UTC (czas w Polsce minus 2 godziny)

Zwróćcie uwagę na godzinę 17-tą UTC (19-ta w Polsce), pojawił się wtedy zakres 3150-3175 Hz.
Wtedy nastąpił jeden z ataków nożownika.

 

Między 9-13 kwietnia wystąpią kolejne oddziaływania magnetyczne, 6 i 12 kwietnia wystąpią silne, ale krótkotrwałe zawirowania magnetyczne

 

 

 

Źródło: rmf24

 

 

0 0 votes
Article Rating