Rano upał, po południu deszcz i burza. Wiatr zbiera żniwo.
Zablokowane ulice. Duże utrudnienia na ulicy Grochowskiej w Warszawie.


– Na Grochowskiej na wysokości Jubilerskiej wiatr zerwał elementy dachu i przewrócił go na przejeżdżający samochód. Kierująca samochodem została ranna. Trafiła do szpitala – informuje Tomasz Zieliński, reporter tvnwarszawa.pl. – Zablokowana jest część Grochowskiej: po jednym pasie w każdym kierunku – dodaje. Momentalnie utworzył się korek. Przez kilka minut nie kursowały też tramwaje.
Zablokowana jest też pobliska ulica Bakaliowa – wiatr zerwał kable energetyczne. Drzewo przewróciło się w poprzek Dęblińskiej na Gocławku.
Straż ma ręce pełne roboty
Ale burza zostawiła po sobie szkody także w innych rejonach miasta. – Straż pożarna do godziny 19.30 interweniowała 20 razy w sprawie powalonych drzew – podaje kpt. Michał Gigoła.
Wiatr połamał drzewa na Ochocie. Na Raszyńskiej 12 gałęzie spadły się na jezdnię – informuje na Kontakt24 ~niunia252. Miejskie służby już posprzątały ulicę.
Jak informuje służba dyżurna biura zarządzania kryzysowego, powalone drzewa leżą także na wysokości Racławickiej 9 i Folwarcznej przy Wołomińskiej.
Na Trasie Sikierkowskiej wiatr uszkodził ekrany dźwiękochłonne.

Źródło: tvnwarszawa.pl

 

0 0 vote
Article Rating