Do dramatu doszło w jednym z budynków przy ul. Kamienna Droga w Głogowie. W poniedziałek 10 lutego przed godziną 16-tą mężczyzna ugodził nożem kobietę prawdopodobnie w szyję. Ta cała we krwi została zabrana do głogowskiego szpitala. Mężczyzna, który ją zaatakował, uciekł z miejsca zdarzenia.

Policję najprawdopodobniej zawiadomili ludzie, którzy zauważyli, że na klatce schodowej w bloku na al. Wolności jest dużo krwi. „Ścieżka z krwi” ciągnęła się od parteru aż po najwyższe piętro bloku. policjanci pukali przez dłuższą chwilę do drzwi mieszkania i żądali otwarcia. Nikt nie otwierał.

W końcu w drzwiach stanął mężczyzna. Mundurowi kazali mu paść na ziemię. Mierzyli do niego z broni. Później weszli do środka, gdzie znaleźli drugiego mężczyznę. Zakrwawionego. Zaczął się z policjantami szarpać. Został obezwładniony. To najprawdopodobniej mężczyzna podejrzany o napaść z nożem na kobietę.

Najprawdopodobniej po zdarzeniu, uciekł do znajomego, który mieszka w bloku na Alei Wolności. Funkcjonariusze nie dali mu jednak szans. Szybko został zatrzymany. Na miejscu jest też straż pożarna. Policjanci zabezpieczyli nóż, którego mężczyzna użył podczas napadu.

Czy mężczyźni próbowali w mieszkaniu zatrzeć ślady? To wyjaśni policyjne dochodzenie. Najważniejsze, że nożownik jest już w rękach policji o jego dalszym losie zdecyduje już prokurator i później sąd.

Teraz sprawdzane są również obrażenia kobiety, która została ugodzona nożem.

 

Zbliża się silne oddziaływanie magnetyczne planet, rozpocznie się już 9 lutego, a zakończy 12 lutego

 

Źródło: myglogow.pl
0 0 votes
Article Rating