Zdjęcia „zagajnika miłości”, czyli niezwykłego skupiska drzew w kształcie serca otoczonego polem rzepaku, od kilki dni podbijają internet. „To jedno z tych miejsc” – jak pisze na swoim profilu na Facebooku fotograf Jan Ulicki – „do których chcemy się dostać za wszelką cenę. Zobaczyć na własne oczy, zachwycić się, przekonać się czy to nie ściema.”

Zielone serce wśród rzepaku rośnie pomiędzy Wrocławiem a Trzebnicą, około 20 kilometrów na północ od  stolicy Dolnego Śląska.  Jak się jednak okazuje, ten „zagajnik miłości” – jak jest nazywany w interencie – bardziej znany jest w sieci niż wśród lokalnej społeczności. Nasz dziennikarz rozpytywał okolicznych mieszkańców, ale większość z nich nie miała pojęcia, że taki cud znajduje się tuż pod ich nosem…

Kiedy je ujrzałem rok temu, wiedziałem, że, gdy już będę miał własnego drona to po prostu muszę się tam udać – przyznaje w swoim wpisie krakowski fotograf Jan Ulicki. Gdy okazało się, że w tym roku naokoło niego został posadzony rzepak, chęć pojechania w to miejsce wzrosła dwukrotnie – dodaje.

Efekty są lepsze niż to sobie mogłem wymarzyć :) – przyznaje.

A zdjęcia rzeczywiście robią wrażenie. Zresztą oceńcie sami!

Autor zdjęć:

„Zagajnik Miłości” <3 Są na świecie takie miejsca, do których chcemy się dostać za wszelką cenę. Zobaczyć na własne oczy, zachwycić się, przekonać się czy to nie ściema. To niezwykłe skupisko drzew w kształcie serca ujrzałem rok temu i wiedziałem, że, gdy już będę miał własnego drona to po prostu muszę się tam udać. Gdy okazało się że w tym roku naokoło niego został posadzony rzepak chęć pojechania w to miejsce wzrosła dwukrotnie <3 . Po dość szalonej decyzji i jeszcze bardziej szalonej podróży trafiłem w końcu do tego, usytuowanego ok 20 km na północ od Wrocławia miejsca z pomocą kolegi Marcina :) . Efekty są lepsze niż to sobie mogłem wymarzyć :) Żeby zobrazować Wam piękno i skalę tego miejsca wrzucam galerię złożoną z 6 ujęć :) . Według tego co dowiedział się Janusz Krzeszowski, u którego chyba jako pierwszego ujrzałem to miejsce – Zagajnik ten uformował się naturalnie co dodaje temu miejscu wręcz statusu istnego cudu natury <3 Zwłaszcza, że serce to da się dostrzec dopiero z dużej wysokości :) . Będzie mi bardzo miło jak puścicie to zdjęcie w świat, bo jest to miejsce wyjątkowe na globalną skalę :) A gdyby ktoś miał chęć by któryś obrazek zawisł u niego w domu na ścianie – zapraszam do kontaktu :) . ENG: „Copse of love” Naturally formed tree grove in the shape of a heart surrounded by rape fields :)

"Zagajnik Miłości" <3Są na świecie takie miejsca, do których chcemy się dostać za wszelką cenę. Zobaczyć na własne…

Opublikowany przez Jan Ulicki ᴾᴴᴼᵀᴼᵍʳᵃᵖʰʸ Czwartek, 9 maja 2019

 

Źródło: rmf24
0 0 vote
Article Rating