Po Kremlu krąży od dwóch dni niepokojący raport wydany przez Rosyjską Federalną Agencje Energii Atomowej (FAAE) mówiący o ostrzeżeniach o stanie wyjątkowym rozesłanych do wszystkich rosyjskich elektrowni atomowych. Raport ostrzega, że potencjalny „wybuch” na naszym Słońcu może spowodować ogromną awarie sieci elektrycznej a nawet skutkować „niespodziewanym wybuchem atomowym”.

Dyskusja na temat wyjątkowej aktywności Słońca
znajduje się na Forum.LosyZiemi.pl

Ten niespotykany do tej pory alarm spowodowany jest Słońcem ukazującym ostatnio ogromne rozbłyski w klasie X1.9 z plamy 1302.  Temu wydarzeniu raport zarzuca „niemal całkowitą awarię” sieci energetycznej w Chile która nastąpiła dosłownie w kilka minut po nim.

Raport ostrzega także, że ciemności w Chile spowodowane rozbłyskiem słonecznym poprzedzone były przez podobne zdarzenie mające miejsce na początku miesiąca w dniu 8 września w Stanach Zjednoczonych, kiedy to północna Kalifornia oraz Arizona zostały pozbawione dopływu energii.

Nawet bardziej niepokojący fakt o wybuchach na Słońcu mówi, że wydają się one łączyć. Według rosyjskich naukowców nuklearnych – z eksplozją w zakładach utylizacji odpadów atomowych na północy Francji która wydarzyła się 12 września, oraz awarią systemu chłodzenia z 16 września w elektrowni w Michigan. W obu przypadkach nastąpiło co najmniej 6 ogromnych wybuchów słonecznych w ciągu zaledwie 24 godzin, 18-19 września.

W raporcie jest także informacja o upadku satelity NASA UARA „Satelita Klimatyczny” który może być również spowodowany ostatnimi wybuchami słonecznymi, co popierają amerykańscy naukowcy od przestrzeni kosmicznej, którzy niedawno odkryli że 90 minut po rozbłysku na Słońcu, pojawia się ekstremalnie silne promieniowanie ultrafioletowe.

NASA w ubiegłym roku ponownie ostrzegła amerykanów o szykującej się burzy słonecznej, mówiąc o „niepowtarzalnej i jedynej takiej burzy”, a w czerwcu wypuściła wideo dla wszystkich swoich pracowników sugerujące, żeby „zacząć już się przygotowywać „.

Jaki jest powód tych wielkich wybuchów na Słońcu rodzi wiele domysłów, ale interesujące jest to, że zawartość dodatku Federalnego biura ochrony – Federal Security Service (FSB) do raportu FAAE sugeruje, że wyniki dwóch najlepszych amerykańskich naukowców planetarnych są powiązane ze sobą i ukazują koniec drogi którą US podąża w swoich wysiłkach by prawda została w ukryciu.

 

Raport ukazał się 2 dni temu i nagle poznikały wszystkie informacje w kilku źródłach.

Udało się go jeszcze zlokalizować.

Źródło: http://www.eutimes.net/2011/09/super-sun-blast-fears-put-russian-nuke-plants-in-lockdown/
Tłumaczenie: Magda 

 

 

 

 

0 0 votes
Article Rating