Z dachu 11-piętrowego budynku w San Francisco w Kalifornii spadł pracownik myjący okna. – Mężczyzna przeżył upadek i był przytomny, ale odniósł poważne obrażenia – poinformowała w piątek po południu miejscowa policja.

San Francisco, USA - Z jedenastego piętra spadł na samochód pracownik myjący okna 2

– Usłyszałem ogromny huk i zobaczyłem rozpryskujące się szkło – relacjonował świadek zdarzenia. Inny, cytowany przez stację CNN mówił o tym, że „zobaczył tylko kątem oka coś niebieskiego lecącego w kierunku ziemi” i dopiero, gdy usłyszał potężne uderzenie zauważył człowieka leżącego na masce samochodu.

 San Francisco, USA - Z jedenastego piętra spadł na samochód pracownik myjący okna

Upadek z 11. piętra

Mężczyzną był jeden z pracowników firmy myjącej okna. Nie wiadomo, dlaczego osunął się z tarasu, na którym przebywał. Kilka chwil po tym, jak spadł na samochód, dobiegli do niego koledzy. W rozmowie ze stacją CNN mówili, że cały czas – widząc, że żyje – powtarzali mu: „Oddychaj, po prostu oddychaj, karetka jest w drodze”.

Mężczyzna został odwieziony do szpitala miejskiego w San Francisko i tam w piątek późnym wieczorem rozpoczęła się operacja. W tej chwili nie wiadomo, w jakim stanie jest pacjent.

Kierowcy samochodu, na który spadł robotnik nic się nie stało.

 San Francisco, USA - Z jedenastego piętra spadł na samochód pracownik myjący okna 3
San Francisco, mężczyzna, spadł z dachy, myjący okna, przeżył, San Francisco, a man fell from roofs, window cleaner, survived.
0 0 votes
Article Rating