Słowak, który poszukiwał kogoś, kogo mógłby zabić i zjeść, został aresztowany przez policję. Niedoszły kanibal wpadł, gdy Szwajcar, który miał się stać „daniem”, zmienił zdanie i zaalarmował funkcjonariuszy.

Słowak poszukiwał chętnego do stania się obiadem przez internet. 43-latek chciał swojego gościa bezboleśnie zabić za pomocą zastrzyku z trucizną, poćwiartować, przyrządzić i zjeść.

Polowanie na kanibala

Na ogłoszenie odpowiedział pewien Szwajcar. Mężczyzna twierdzi, że myślał, iż oferta jest tylko „makabryczną grą”. Po rozmowie telefonicznej Szwajcar jednak miał się zorientować, że Słowak traktuje swoją ofertę „śmiertelnie poważnie” i zawiadomił policję.

Szwajcarscy funkcjonariusze zawiadomili swoich słowackich odpowiedników. Miejscowa policja zastawiła na kanibala pułapkę. Funkcjonariusz podszył się pod osobę odpowiadającą na ogłoszenie i umówił się na spotkanie.

Gdy już policjant stanął twarzą w twarz z kanibalem, ujawnił się i podjął próbę jego aresztowania. 43-latek nie chciał jednak poddać się łatwo, wywiązała się strzelanina, podczas której zarówno kanibal jak i policjant zostali postrzeleni. Obaj są w szpitalu.

– Wygląda na to, że on naprawdę chciał kogoś zjeść – powiedział po zatrzymaniu szef policji w Kysaku.

Źródło: tvn24.pl – mk//gak

0 0 votes
Article Rating