Policja poszukuje dwóch mężczyzn, którzy mogli brać udział w zbrodni w Stryszowie koło Wadowic. Według informacji, sprawcy najpierw pobili domowników, a potem ich związali i podpalili dom. Zdarzenie miało miejsce w sobotę 5 grudnia około godziny 14:00. Zginęły dwie osoby.

Policja nie ujawnia wielu szczegółów zbrodni. Z nieoficjalnych informacji wynika, że sprawcy i ofiary były spokrewnione.

32-latek z pomocą swojego kolegi pobił wujka, kuzyna i jego matkę. Dwie pobite osoby związał i podpalił dom. Kiedy jego kuzyn odzyskał przytomność, w ogniu miał już całą rękę. Udało mu się jednak wyskoczyć przez okno i wezwać służby.

W zgliszczach domu strażacy znaleźli zwęglone szczątki dwóch osób. Ocalały mężczyzna został przewieziony do szpitala. Sprawcy natomiast uciekli samochodem kolejnego kuzyna jednego z nich, którego sterroryzowali przedmiotem przypominającym pistolet.

Jak się nieoficjalnie dowiadujemy, w domu odbywała się impreza alkoholowa podczas której doszło do kłótni, w której domownicy zostali zaatakowani nożem.

Średniej siły oddziaływania magnetyczne wystąpią między 3-5 i 7-9 grudnia, ze szczytami 4 i 8 grudnia

 

Źródło: wadowiceonline.pl, rmf24.pl
0 0 votes
Article Rating