W ogromnych kałużach, jakie utworzyły się na ulicach meksykańskiego miasta Tampico, pływały krokodyle. Wydostały się one ze zbiornika wodnego na skutek ulewnych opadów deszczu.

Tampico, Meksyk - Na skutek obfitych opadów deszczu woda w rzekach i jeziorach wystąpiła z brzegów

Ulewy w Meksyku spowodowały, że woda w rzekach i jeziorach wystąpiła z brzegów. W mieście Tampico w stanie Tamaulipas mieszkańcy i turyści przeżyli chwile grozy. Fala powodziowa sprawiła, że na ulicach znalazły się krokodyle. Pływały one w kałużach.

Tampico, Meksyk - Na skutek obfitych opadów deszczu woda w rzekach i jeziorach wystąpiła z brzegów 2

Przynajmniej trzy krokodyle

Pierwszy ogromny krokodyl został nagrany przez telefon komórkowy mieszkańca, który spacerował po ulicach niedaleko zalewu Laguna del Carpitero. Według władz w okolicach były widziane jeszcze inne dwa gady.

Tampico, Meksyk - Na skutek obfitych opadów deszczu woda w rzekach i jeziorach wystąpiła z brzegów 3

Wrócą do domu

Odpowiednie służby schwytały zwierzęta. Do laguny zostaną wpuszczone w momencie, w którym poziom wody zacznie opadać. Gdyby zwierzęta od razu trafiły na wolność, to istniałoby ryzyko, że kolejny raz znalazłyby się wśród ludzi.

 Tampico, Meksyk - Na skutek obfitych opadów deszczu woda w rzekach i jeziorach wystąpiła z brzegów 7 Tampico, Meksyk - Na skutek obfitych opadów deszczu woda w rzekach i jeziorach wystąpiła z brzegów 6 Tampico, Meksyk - Na skutek obfitych opadów deszczu woda w rzekach i jeziorach wystąpiła z brzegów 5 Tampico, Meksyk - Na skutek obfitych opadów deszczu woda w rzekach i jeziorach wystąpiła z brzegów 4Tampico, Meksyk - Na skutek obfitych opadów deszczu woda w rzekach i jeziorach wystąpiła z brzegów 1
0 0 vote
Article Rating