19-letni student jest podejrzany o dokonanie makabrycznego, podwójnego morderstwa na Florydzie w USA. Policja znalazła mężczyznę mamroczącego i odgryzającego kawałki ciał swoich ofiar na podjeździe domu w Tequesta, na północ od West Palm Beach. Właścicieli posesji zadźgał nożem. Policja przypuszcza, że 19-latek był pod wpływem silnych narkotyków syntetycznych, znany jako alpha-PVP.

Tequesta, USA - 19-latek zadźgał nożem właścicieli posesji, następnie powoli zjadał ich ciała na podjeździe domu -2

Prawdziwy horror w Tequesta na Florydzie. 19-letni student Austin Harrouff brutalnie zamordował 53-letnią kobietę i 59-letniego mężczyznę w czasie, gdy para odpoczywała przed swoim domem. Ofiary miały wiele ran kłutych.

Gdy policja dotarła na miejsce zbrodni, 19-latek gryzł twarz martwego mężczyzny.

Widziałem wiele miejsc zbrodni. Ale nie można ich porównać z tym, co zobaczyłem ostatniej nocy… Chyba nigdy nie widziałem zabójstwa popełnionego z taką przemocą, z tak ogromną agresją– przyznał szeryf William Snyder.

Tequesta, USA - 19-latek zadźgał nożem właścicieli posesji, następnie powoli zjadał ich ciała na podjeździe domu -1

Policjanci mieli ogromny problem z odciągnięciem mężczyzny od zwłok.

Jak relacjonowali, 19-latek był bardzo silny, nie działał na niego paralizator.

Zdaniem świadków wydawał z siebie jedynie „zwierzęce” odgłosy.

Podczas policyjnej akcji został ciężko ranny i przebywa w szpitalu.

Nie wiadomo, jakie były jego motywy. Badania toksykologiczne mają ustalić, czy był pod wpływem narkotyków i ewentualnie jakich. Niewykluczone, że student mógł zażyć narkotyk zwany Flakka, od hiszpańskiego „la flaca”, co w slangu oznacza piękną kobietę. Inna nazwa to „pięciodolarowy szał”. Zażywające go osoby wpadają w szał, zachowują się jak zombie, odporne na ból.

 

 

Źródło: PAP, rmf24