Hailey Morinico, nastolatka z Kalifornii, spędzała spokojnie weekend, gdy nagle usłyszała szczekanie swoich psów. Wybiegła na podwórko i stanęła oko w oko z groźnym drapieżnikiem. Niewiarygodne zdarzenie nagrały kamery z domowego monitoringu.

Zazwyczaj nastolatki spędzają majowe weekendy na powietrzu, korzystając z ładnej pogody, lub spędzają czas ze znajomymi. Dla Hailey Morico, 17-latki z Kalifornii, miniony weekend minął jednak pod znakiem o wiele mocniejszych doznań.

Oko w oko z groźnym drapieżcą

W pewnym momencie Hailey usłyszała, że jej psy szczekają głośno. Były wyjątkowo podniecone, dlatego dziewczyna wyszła na dwór, by zobaczyć, co się stało. To, co stało się potem, jest niemal nie do wiary. Ale Hailey ma dowód – wideo, które zamieściła na TikToku. Film właśnie podbija internet.

Nagranie ukazuje, jak psy Hailey szczekają na niedźwiedzicę z młodymi, spacerującą po murze ogradzającym dom. Psy wydają się raczej podniecone niż przestraszone, jeden nawet macha entuzjastycznie ogonem. Niedźwiedzica jednak atakuje czworonoga łapą uzbrojoną w szpony – wyraźnie nie podoba jej się towarzystwo psów.

W obronie psów gotowa na wszystko

Wtedy wpada Hailey.

Na początku zdawało mi się, że to jakiś dziwny pies – relacjonuje Hailey. – Ale kiedy niedźwiedzica uderzyła jednego z moich psów, zrozumiałam, co się dzieje.

Co zrobiła Hailey? Czy wezwała policję lub służby zajmujące się zwierzętami? Nie, sama podbiegła do drapieżnika, spojrzała mu w oczy i zepchnęła go z muru. Zrobiła to, by ratować swoich czworonożnych podopiecznych.

Pchnęłam niedźwiedzicę na tyle, by spadła. Musiałam ratować psy – tłumaczy Hailey.

W całym zamieszaniu dziewczyna tylko otarła sobie kolano. Została też gwiazdą TikToka – jej filmik obejrzało już ponad 50 mln widzów. Kuzynka Hailey chwali się viralowym tiktokiem na Instagramie, pytając, jak inni internauci spędzają weekend – bo Hailey przegania niedźwiedzie ze swojej posesji. Mam Hailey cieszy się na Facebooku, że jej córka przegnała drapieżnika, używając „nadludzkiej siły”.

Sama Haily jest bardzo skromna i twierdzi, że o tej porze roku to właściwie normalne, że zwierzęta zapuszczają się blisko ludzkich siedzib. Uważa, że na jej miejscu pewnie każdy właściciel psa postąpiłby podobnie.

 

 

Źródło: TikTok, Instagram
3 2 votes
Article Rating