Do brutalnego napadu doszło w stanie Kolorado w Stanach Zjednoczonych. Podejrzana o dokonanie ataku 34-latka rzuciła się z nożem na ciężarną kobietę. Kilkakrotnie ugodziła ją w brzuch i „wycięłaz niego dziecko. O szokującej sprawie donoszą amerykańskie media.

USA - Brutalny napad w Kolorado, kobieta rzuciła się z nożem na ciężarną kobietę i wycięła z niej dziecko

Policja została wezwana do jednego z domów w Longmont w środę po południu. Na miejscu znaleziono 26-letnią kobietę, która wzywała pomocy. Ofiara została pobita, miała liczne rany kłute i powiedziała, że była w ciąży, jednak z jej brzucha „wycięto” dziecko. Kobieta, której danych nie ujawniono, natychmiast trafiła do szpitala, gdzie przeszła operację. Lekarze twierdzą, że najprawdopodobniej przeżyje.

Policja zidentyfikowała napastniczkę, gdy ta przyniosła zwłoki płodu do tego samego szpitala, gdzie trafiła jej ofiara. Kobieta twierdziła, że właśnie poroniła. Do szpitala przywiózł ją jej mąż, jednak on sam nie jest na razie podejrzany. Jego żona natomiast odpowie za usiłowanie zabójstwa i przemoc wobec dzieci.

26-latka, która była w siódmym miesiącu ciąży, i sprawczyni ataku miały się spotkać w domu 34-latki rzekomo po to, by ciężarna mogła kupić ubranka dla niemowląt, o których 34-latka pisała w ofercie w popularnym serwisie ogłoszeniowym Craigslist.

Źródło: rmf24

0 0 votes
Article Rating