Prawie 2-metrowy kangur terroryzował mieszkańców spokojnego przedmieścia australijskiego Brisbane. Zwierzak stanął na środku drogi i nie chciał przepuścić jednego z aut.

Brisbane, Australia - Ogromny kangur stanął na środku drogi i nie chciał przepuścić jednego z aut

Kangur nie chciał przepuścić samochodu, w którym siedziała matka z kilkuletnią córką. Bałam się wyjść z auta. Bałam się też tego, że gigantyczny kangur podejdzie bliżej samochodu i wybije szybę– podkreśla Renee Hodder. I dodaje, że zwierzak zszedł z drogi dopiero po kilku minutach. Torbacz przestraszył się dźwięku klaksonu.

Kangur został już przeniesiony na bardziej dzikie tereny, ale terroryzował mieszkańców przez kilka dni. Wylegiwał się w różnych miejscach dzielnicy i zaglądał przez okna okolicznych domów. Przede wszystkim jednak stał przy drodze i obserwował pędzące samochody.Może pilnował, czy kierowcy nie łamią przepisów– żartują mieszkańcy. Do śmiechu jednak im do końca nie było. Mierzący niemal dwa metry zwierzak mógł być przecież niebezpieczny. Podobnie jak najpopularniejszy kangur w Australii – Roger. Ten torbacz mierzy ponad 2 metry i waży blisko 90 kilogramów. A muskuły pręży jak prawdziwy kulturysta.

Kangur

Źródło: Daily Mail, rmf24
0 0 votes
Article Rating