Ogromne ilości piany pojawiły się na ulicach Fukuoki – jednego z japońskich miast – po wczorajszym trzęsieniu ziemi. Na japońskich portalach społecznościowych internauci spekulują na temat pochodzenia tej substancji.

Fukuoka, Japonia - Po drugim trzęsieniu ziemi w centrum miasta z ziemi zaczęła się wydobywać tajemnicza piana -6

Według jednej z teorii, w wyniku trzęsienia ziemi wybuchła podziemna rura i to z niej wydobyła się piana. Tylko co miałoby płynąć w takiej rurze?

W wyniku potężnego trzęsienia zginęły 32 osoby a ponad 1500 osób zostało rannych. Zniszczone są budynki i drogi. Potężne lawiny błotne zmiotły z ziemi wiele mostów.

To drugie trzęsienie ziemi w Japonii w ciągu dwóch dni. W pierwszym zginęło 9 osób.

Fukuoka, Japonia - Po drugim trzęsieniu ziemi w centrum miasta z ziemi zaczęła się wydobywać tajemnicza piana -1 Fukuoka, Japonia - Po drugim trzęsieniu ziemi w centrum miasta z ziemi zaczęła się wydobywać tajemnicza piana -8 Fukuoka, Japonia - Po drugim trzęsieniu ziemi w centrum miasta z ziemi zaczęła się wydobywać tajemnicza piana -7 Fukuoka, Japonia - Po drugim trzęsieniu ziemi w centrum miasta z ziemi zaczęła się wydobywać tajemnicza piana -5 Fukuoka, Japonia - Po drugim trzęsieniu ziemi w centrum miasta z ziemi zaczęła się wydobywać tajemnicza piana -4 Fukuoka, Japonia - Po drugim trzęsieniu ziemi w centrum miasta z ziemi zaczęła się wydobywać tajemnicza piana -3 Fukuoka, Japonia - Po drugim trzęsieniu ziemi w centrum miasta z ziemi zaczęła się wydobywać tajemnicza piana -2

Źródło: rmf24dailymail
0 0 vote
Article Rating