Zarzut zabójstwa usłyszał 21-latek z miejscowości Kokczyn Drugi w Wielkopolsce, który w nocy zaatakował swojego śpiącego ojca nożem. Ranny trafił do szpitala.

21-latek zaatakował swojego ojca w piątek 22 maja około godziny 2 w nocy. Jak informują śledczy, zranił go nożem w okolice szyi.

O zdarzeniu został powiadomiony dyżurny komendy powiatowej policji w Słupcy. Po przyjeździe funkcjonariuszy na miejsce zastano tam sprawcę i nieprzytomną ofiarę, którą przewieziono do szpitala – powiedziała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Koninie prok. Aleksandra Marańda. Jak dodała, stan rannego 50-latka jest określany jako stabilny.

 

Mężczyźnie grozi nawet dożywotnie więzienie

21-letniemu Krystianowi J. przedstawiono zarzut usiłowania zabójstwa ojca. Mężczyzna przyznał się do winy. Złożył wyjaśnienia, które są zgodne ze zgromadzonym materiałem dowodowym. Nie potrafił tego wytłumaczyć – podkreśliła prokurator.

Badanie alkomatem wykazało, że 21-latek był trzeźwy. Ze względu na okoliczności zdarzenia powzięto decyzję o pobraniu krwi do badań na zawartość alkoholu i środków odurzających – powiedziała prok. Marańda.

Śledczy złożyli do sądu wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego tymczasowego aresztu.

Za usiłowanie zabójstwa 21-latkowi grozi kara od ośmiu lat więzienia do dożywotniego pozbawienia wolności.

 

Red.:

To zdarzenie i „Nowosielica, Ukraina – Mężczyzna pod wpływem alkoholu zastrzelił siedmiu znajomych, którzy przyjechali nad staw na ryby” wystąpiły w tym samym czasie.

W tym właśnie czasie nastąpił duży wzrost energii drgań pola magnetycznego Ziemi w zakresach częstotliwości 3200-3300 Hz i 3500-3600 Hz. Poniżej pomiary w czasie UTC.

Kolejne szczyty oddziaływań magnetycznych wystąpią 23-24, 26-27 i 30-31 maja, rozpoczął się kolejny cykl energii drgań magnetycznych

 

Źródło: rmf24
0 0 votes
Article Rating