Zwrócono się do mnie o pomoc w formie publikacji.

Pandemia sprawiła, że nie mogą się podnieść w branży turystycznej, a w lutym 2021 roku spalił się Ośrodek Wypoczynkowy Rejów, w którym wynajmowali pomieszczenia i cały ich sprzęt spalił się. Pożar wywołany został przez 12 i 13-letnie dzieci, które dla zabawy podpaliły słomiane zadaszenie, wywołując tym ogromny pożar i dwumilionowe straty dla właściciela lokalu. Pisałem o tym:

„Policja w Skarżysku-Kamiennej zatrzymała 13-latka, który w poniedziałek 1 lutego podpalił restaurację nad zalewem Rejów. Chłopak przyznał się, jest w policyjnej izbie dziecka.”

Szanowna Redakcjo

Zwracam się o pomoc w nagłośnieniu koncertu charytatywnego „CZTERY ŻYWIOŁY LEO ROJAS”  Opera Leśna Sopot 03.07.2021 godzina 19:00
Nasze branże, w których działamy: Turystyka, restauracja, ośrodek wypoczynkowy, organizacja imprez masowych, transport, pole namiotowe. Wszystkie, które najmocniej ucierpiały. ale to co się wydarzyło 1.02.2021 mówiły wszystkie media w Polsce. Podpaliły nas 12 letnie dzieci. Straty ogromne wycenione na 2 miliony złotych. 

LEO ROJAS – Muzyka która chwyta za serce. Opera Leśna Sopot 03.07.2021 godzina 19:00

Na ten koncert czeka cały świat. Czy kultowa Opera Leśna da początek odrodzeniu?

Prawie równo rok opóźnienia – tyle trzeba było czekać na możliwość organizacji koncertów. Na koncert czekał sam Leo Rojas, organizatorzy, także miliony fanów na całym świecie. To z myślą o nich piękna muzyka popłynie nie tylko po widowni Opery Leśnej, ale również w świat.

Na skraju przepaści

Pandemia dotknęła cały świat, ale najbardziej świat rozrywki. Pech chciał, że NH1 – organizator koncertu Leo Rojasa – to podmiot, która działa i w turystyce, i w rozrywce, czyli w branżach najbardziej dotkniętych ograniczeniami, jakie zaistniały wskutek rozprzestrzeniania się koronawirusa. Jakby tego było mało, w tym roku wskutek podpalenia przez 12 letnie dzieci spłonęła część ośrodka, który firma prowadzi i ma biuro turystyczne.

Taka seria nieszczęść zepchnęła firmę na skraj przepaści. Teraz może ją uratować tylko powrót do normalności i ten koncert. Koncert, na który czeka tyle osób. To oni, widzowie tego koncertu, będą ratunkiem dla NH1. Będą mogli zobaczyć koncert z dowolnego miejsca na świecie i wesprzeć dowolną kwotą.

 

Leo Rojas i miliony fanów nadzieją

Leo Rojas wystąpi w Polsce po raz piąty. Wystąpi w Polsce, ale dla fanów z całego świata. Na jego koncerty przejeżdżają wielbiciele z różnych zakątków globu, a tym razem będą mogli go też oglądać i słuchać z dowolnego miejsca na świecie.

Muzykę Leo Rojasa znają i kochają fani na całym świecie. Ekwadorczyk z pochodzenia, który zasłynął w niemieckim „Mam Talent”, w unikalny sposób łączy etniczną muzykę południowoamerykańskich Indian z nowoczesnymi brzmieniami i współczesnymi hitami.

Leo Rojas ma więcej fanów niż niejeden gwiazdor z pierwszych stron gazet. Szczególnie dużo ma ich w Polsce, dlatego już po raz piąty zapraszamy go na występ na polskiej ziemi.

 

Kultowa Opera Leśna z pomocą

Koncert Leo Rojasa w Operze Leśnej w Sopocie odbędzie się 3 lipca 2021 roku, choć pierwotnie miał się odbyć prawie równo rok temu. Z powodu dużego opóźnienia i ograniczeń, jakie wciąż dotykają cały świat, nie wszyscy chętni będą mogli zobaczyć koncert na żywo, więc będzie transmitowany również on-line w systemie pay per view.

 

Koncert ratunkowy

Zarówno organizator, jak artysta ze swoim zespołem, to przedstawiciele branży szczególnie mocno dotkniętej przez pandemiczne ograniczenia. Stąd właśnie również transmisja on-line o charakterze charytatywnym – można za niego zapłacić dowolną kwotę. Bilety na koncert Leo Rojasa można kupić:

Strona koncertu: www.LeoRojas.pl

Kupując bilet, dostaniesz dawkę niezwykłej muzyki i pozytywnych emocji, a przy tym wspierasz branżę! Transmisja w FULL HD tutaj: https://ppv24.pl/leorojas

Możesz również wesprzeć organizatora tutaj: https://zrzutka.pl/nh1 za wsparcie przewidziane są nagrody.

Spot koncertu: https://www.youtube.com/watch?v=nb4TL9UcDrY

 

 

Źródło: Informacja Prasowa
0 0 votes
Article Rating