Rodzinny dramat pod Bochnią w Małopolsce. W jednym z domów w miejscowości Krzeczów znaleziono ciało kobiety i mężczyzny. Małżeństwo zginęło od ran postrzałowych. Makabrycznego odkrycia dokonał syn pary, który zaniepokojony brakiem kontaktu z rodzicami, pojechał sprawdzić, co się z nimi dzieje. Sprawę bada prokuratura.

Rodzinna tragedia rozegrała się w tym domu w Krzeczowie

Mężczyzna powiadomił policję, że nie ma kontaktu z rodzicami. Małżeństwo w wieku 59 i 66-lat nie odbierało telefonów od syna, ani nie otwierało drzwi. Mężczyzna próbował wejść do rodzinnego domu, jednak wszystkie drzwi były zamknięte od środka.

Na miejsce przyjechała policja. W domu jednorodzinnym policjanci odnaleźli ciała małżonków z ranami postrzałowymi głowy. Obydwoje już nie żyli.

Zwłoki kobiety odnaleziono w łóżku, natomiast ciało jej męża znajdowało się w drugim pokoju. Obok mężczyzny leżała broń palna. Sprawę bada policja i prokuratura.

Wiele wskazuje na to, że mąż najpierw zabił żonę, a następnie popełnił samobójstwo.

Mieszkańcy Krzeczowa są w szoku. O ofiarach mówią: wzorcowe małżeństwo. Mężczyzna, przez wiele lat pracował za granicą. Małżeństwo miało dwóch synów, każdy z nich miał już swoją rodzinę. Synowie mieszkali osobno.

Średniej siły oddziaływania magnetyczne wystąpią między 18-20 listopada ze szczytem 19 listopada

 

Źródło: PAP
0 0 votes
Article Rating