Usłyszałam głośny dźwięk, jakby coś wybuchło, budynek się zatrząsł – relacjonowała kobieta, która w niedzielę była świadkiem katastrofy lotniczej w mieście Lanham w stanie Maryland. Niewielki samolot spadł na osiedle domów jednorodzinnych, zginął pilot – podały służby.

Do wypadku doszło w mieście Lanham w stanie Maryland w niedzielę 29 grudnia około 15 czasu lokalnego – przekazał CNN, powołując się na lokalne źródła.

Samolot spadł na jeden z garaży na osiedlu domów jednorodzinnych. Maszyna stanęła w płomieniach. Zniszczeniu uległo auto oraz fragmenty dwóch okolicznych domów.

Na nagraniach z miejsca katastrofy widać palące się, porozrzucane fragmenty samolotu.

„Płonął samochód, zobaczyliśmy koła rozbitego samolotu”

– Usłyszałam głośny dźwięk, jakby coś wybuchło. Budynek się zatrząsł. Gdy przyjechał ambulans, podeszliśmy bliżej z ciekawości. Za tymi domami płonął samochód, zobaczyliśmy też koła rozbitego samolotu – mówiła kobieta, która była świadkiem zdarzenia.

Jak podały media, powołując się na władze, w wyniku wypadku zginęła jedna osoba, pilot maszyny. Według Fox News była to jedyna osoba znajdująca na pokładzie awionetki w momencie katastrofy.

Ostatnia w tym roku seria oddziaływań magnetycznych wystąpi od 25-29 grudnia

Źródło: CNN, Fox News
0 0 votes
Article Rating