Policja zatrzymała mężczyznę poszukiwanego po zabójstwie 31-latka przy placu zabaw na łódzkich Bałutach. To 36-latek, którego ujęto w podwarszawskich Łomiankach.

Policjanci wspierani przez kontrterrorystów weszli do budynku jednorodzinnego w podwarszawskich Łomiankach. Zatrzymali tam wytypowanego 36-latka. Mężczyzna nie stawiał oporu – relacjonuje podkomisarz Aneta Sobieraj z Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Funkcjonariusze zabezpieczyli cześć odzieży, w którą był ubrany w dniu zdarzenia. Zabezpieczono również nóż. Szczegółowe badania pozwolą odpowiedzieć na pytanie, czy było to narzędzie zbrodni – dodaje.

Jeśli zatrzymany mężczyzna usłyszy zarzut zabójstwa, może mu grozić kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Do tragicznie zakończonej kłótni dwóch mężczyzn doszło w środę 20 stycznia około godziny 11:10 przy placu zabaw w rejonie ulicy Kochanowskiego w Łodzi. Po zadaniu ciosu ostrym narzędziem napastnik uciekł. Rannego 31-latka nie udało się uratować.

Szczyty średniej siły oddziaływań magnetycznych wystąpią 11-13 stycznia, od 14 oddziaływania będą narastać osiągając szczyty 17 i 21 stycznia

 

Źródło: rmf24
2.3 3 votes
Article Rating