Tragiczny finał imprezy urodzinowej w Mądrzechowie w powiecie bytowskim na Pomorzu. Nie żyje 17-latek. Sprawą zajmuje się policja i prokuratura.

Podczas imprezy z okazji 18. urodzin, która odbywała się w nocy z soboty na niedzielę (20/21 lutego) w gospodarstwie agroturystycznym w Mądrzechowie, zginął 17-latek. Nastolatek został ugodzony nożem. Policja i prokuratura wyjaśniają okoliczności tragicznego zajścia.

Funkcjonariusze zabezpieczyli nóż, który prawdopodobnie posłużył do popełnienia tego przestępstwa.

Mundurowi w związku z tą sprawą zatrzymali sześć osób. Wśród nich jest 30-letni mężczyzna, który – jak wynika z relacji świadków – mógł zaatakować ofiarę oraz cztery inne osoby, które bawiły się na przyjęciu.

Zatrzymani spędzili noc w policyjnym areszcie. Prawdopodobnie dziś cała szóstka zostanie przesłuchana.

Po wytrzeźwieniu z osobami zatrzymanymi będą wykonywane czynności procesowe – powiedział komisarz Michał Sienkiewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

Wynajęty domek agroturystyczny

Ofiara to 17-letni to mieszkaniec Mądrzechowa, który był gościem na imprezie, sprawca – 30-letni mężczyzna z Rumi od jakiegoś czasu mieszkał w Bytowie. Według świadków, prawdopodobnie również był na imprezie.

– Dookoła domków jest krew – mówi rozmówca. – W domku, gdzie doszło do tragedii również. Musiała być duża awantura. Jaka to osiemnastka, skoro na niej nie było żadnego jedzenia tylko mnóstwo alkoholu i narkotyki.

 

Źródło: rmf24

Średniej siły oddziaływania magnetyczne trwać będą do końca lutego, szczyty wystąpią 18-19 i 25-26 lutego, zbliża się sporej wielkości dziura koronalna na Słońcu

0 0 votes
Article Rating